Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek valakiről, aki még 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
mostanában egyre jobban zavar,hogy mindenki tudja(vagy sejti) rólam,hogy szűz vagyok.
2012. márc. 14. 17:00
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

tegnap 23:17


igen, pont olyan....:D

2012. márc. 29. 00:38
 32/39 anonim válasza:
100%

Én egy 21 éves fiú vagyok és szintén szűz nem az a fajta srác aki bele szeretne bonyolódni egy éjszakás kalandokba pedig lett rá volna alkalmam már párszor. Gondolom most férfi társaim fejébe rögtön a következők gondolatok fogalmazódnak meg, hogy "Milyen hülye vagyok!... Mi az talán meleg vagyok?..." és a többi. Először is teljesen Heteroszexualitás vagyok a nők jönnek be. Másodszor jobban szeretném, ha az illető nő nem csak egy éjszakát tölthetek el én értem, hogy erre meg jönne az, hogy "De hát tapasztalat szerzés" ...nekem ez így nem jön be. Nem akarok olyan nővel lenni akin már végigment nem tudom hány száz férfi. Én a szeretett nővel képzelem el, hogy megtörténik a dolog jó erre meg jön az, hogy "álomvilágban élek.", de én egy Gentleman vagyok ízig-vérig. Sajnos viszont a szerelemben nincs szerencsém. Valamiért a nőknél csak a legjobb barát kategóriába jutok el megbíznak bennem megbeszélnek velem dolgokat, de ennél többet egyik se szeretne tőlem. Mindegyiktől állandóan csak azt a szöveget kaptam meg mikor elmondtam neki, hogy többet érzek iránta, hogy "Szeretnek engem nagyon, de semmi komolyabbat nem akarnak a barátságon kívül". Én ezt megértettem mai napig mindegyik nő a legjobb barátom, nem haragszom rájuk. De közülük 1-2 a mai napig egy bunkó pasival van amit nem értek én, hogy mért jó neki ő, mert külsőre szerintem nem jobb nálam a csávó, de, hogy egy nagy bunkó és nem érdemelné meg a nőt az biztos, mert már megcsalta és egyéb marhaságokat csinált, de ezek után is megbocsájtott neki a nő és vele van pedig találhatna jobbat is magának...

Na mindegy a lényeg én is 21 éves vagyok és szűz és talán az a baj, hogy túlságosan is régi vágású a gondolkozás módom, de remélem nemsokára megtalálom azt a bizonyos lányt akinek végre barátnál több lehetek. :)

2012. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Egy csónakban evezünk! :)

Tőlem hál'istennek nem kérdezgetik az ismerőseim, se a barátaim, valószínűleg többnyire sejtik mi a helyzet, de mi úgy vagyunk vele, hogy mindenkinek a magánügye. Még a legjobb barátnőimmel sem beszéltünk soha erről.

Az viszont engem is iszonyúan felidegesít, mikor minden egyes családi összejövetelkor meg kell tőlem kérdezi, hogy mikor mutatom be a barátomat, vagy hogy egyáltalán van-e. Ez még önmagában hagyján, de ami súlyosbítja a helyzetet, hogy jelenleg a rokonságomban mindenki többéves, harmonikus kapcsolatban él a párjával. Nálam pedig sehol semmi... Egyelőre. (Tudom hogy a kérdéseikkel nem bántani akarnak, de nem is sejtik, mennyire rosszul érzem magam ettől :(. )


21 l

2012. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:

Megértelek téged, nálam is ez a helyzet várják már mikor lesz egy nő az életembe, hát én csak remélem nemsokára megtalálom azt a nőt aki közt kialakul majd a kémia... remélem te is megtalálod azt a személyt. :)


21 F

2012. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 blackcat1 válasza:

Hogy mit gondolnak egy 21 éves szűzről? semmit...

Hogy téged zavar,hogy mások mit gondolnak? Na,ez a baj.

2012. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Ki az akit nem zavar? Még aki azt mondja,hogy nem zavarja, azt is zavarja.
2012. máj. 15. 20:55
 37/39 blackcat1 válasza:
100%

Hát jó,sokan vannak,akik úgy gondolják,21 évesen ciki szűznek lenni... de ez még nem ok arra,hogy csak azért,mert zavar,lefeküdj valakivel,és utána megbánd !

Keress valakit,akibe szerelmes vagy!

2012. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Ha akarnék sem tudnék lefeküdni senkivel, mert észre sem vesznek:D Egyébként meg nem vagyok olyan,hogy ezért lefeküdnék valakivel,hogy ne legyen ciki.
2012. máj. 16. 15:14
 39/39 anonim válasza:
Nekem van pár barátnőm, akik még mindig szűzek, 20 évesek. Semmi gond nincs vele, úgyis érzed majd, hogy mikor lesz itt az ideje, és kivel.
2012. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!