Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lány az első aktus során,...

A lány az első aktus során, mikor a fiú tövig belé hatol elveszti szüzességét?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy egy lány nem veszti el a szüzességét az első aktusok után? Mondjuk egy átlagos 16 cm pénisznél?
2009. jún. 14. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkos ie elveszti ha nem hatol tövig...a lényeg h belehatoltak, akkor nem szűz
2009. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz,hogy nem szakad át a szűzhártya,akkor igen,lehetséges. Valakinek erősebb a hártyája és alapból vannak rajta kisebb-nagyobb lyukak. Tehát lehetséges,hogy nem szakad át először. Szerintem nálam is így volt, mert az első után nem is véreztem,a 3. után viszont igen. És az én barátomnak is kb. 16-17 cm a pénisze.
2009. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én se véreztem az első aktusnál, viszont fájt, és azóta is fáj...ami nem tudom, lehet-e ennek a jele
2009. jún. 14. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt még utána is. :) Nem olyan egyszerű az mindenkinek. Majd el fog múlni, ne aggódj.
2009. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
már akkor elveszti ha egy centire hatol be a fiú...
2009. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azért kicsit aggódom, mert már nem egyszer voltunk együtt azóta...
2009. jún. 14. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
fájni fog még egy pár alkalommal amíg behatol,de utána nem:)közben nem:)és egyre jobb lesz:)
2009. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az eddigi kb 9 se volt épp kellemes, mindig fáj...már kezd kiborító lenni
2009. jún. 14. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez a válasz a kérdésedre: [link] Ez esetben a hüvelyizmok görcsösen, akaratlanul összeszorulnak, megakadályozva vagy fájdalmassá téve a közösülést.


Másik oka lehet még, hogy hüvelyi fertőzésed van. Én azt javasolnám, hogy mendj el ezzel a problémával (amit latinul dyspareuniának hívnak) a nőgyógyászhoz. Mondd el neki, hogy fáj a közösülés, és szeretnéd megtudni, hogy mitől fáj. Akár hüvelyi fertőzés, akár vaginizmus, akár erős szűzhártya, ő diagnosztizálni tudja, és segít a megoldásban is.


Addig meg olvasd el ezeket. Hasznosak lehetnek. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2652..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__2709..

2009. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen találkoztam vele, de nekem engedi a behatolást, csak mégis fáj valami miatt. tehát a közösülés része működik, csak fájdalommal jár, emiatt nem tudom élvezni.
2009. jún. 15. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!