Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16eves srac vagyok. Van egy...

16eves srac vagyok. Van egy 18eves lany akivel joba lettunk. Le akar velem fekudni de attol parazik hogy szuz vagyok (amugy az vagyok es tudja is) en meg attol parazok hogy tul kicsi leszek neki (14 cm) mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem sülhet el túl jól, ha a lány előre gerjeszt alaptalan félelmekkel, és ha nem teljesítesz jól, majd kiröhög, ha van ilyen bunkó, mert akkor egy jóidőre elveszted az önbizalmad, mellesleg tök alaptalanul.
2012. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem a szüességtől függ ki milyen jól csinálja,ez baromság.
2012. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
csak úgy ki akar próbálni vagy miért akar lefeküdni veled? És ha ő személy szerint ezen parázik, akkor szerintem hagyd a p*csába, gondolom te is tapasztalat szerzésként akarsz ebbe belemenni, nem jó érzés lenne ha a legelső után tényleg kiröhögne, feküdj le olyannal aki tényleg szeret és megbízol benne
2012. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezaz h szerelmes vagyok bele...
2012. ápr. 1. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez csak ilyen lány-duma. Nem meri határozottan megmondani neked hogy nem feküdne le veled!

Hanem inkább azt mondja, hogy lefeküdne, de... szűz vagy.

Ez azt jelenti, ami történik is, vagyis hogy NEM FEKSZIK LE VELED!

Ha elveszítenéd mással, és elé állnál, hogy most már nem vagy szűz, kitalálna mást!

Például hogy fiatal vagy! Egy 18 éves lányt már a huszonéves pasik jó kocsival nyűgözik le, nem a kisfarkú tinifiúk!

2012. ápr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az hogy fake, vagy a csaj cigány :D
2012. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sandule válasza:
Hát én nem is tudom talán ettöl nem kell parázni az áttlag talán meg van :D
2012. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!