Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5 napja voltam együtt a...

5 napja voltam együtt a barátommal, de nemszakitotta át a szűzhártyámat. Nemhasznaltunk óvszert, és lehet hogy, belémélvezett. Fenn áll a terhesség veszélye/lehetősége?

Figyelt kérdés
Még nemfeküdtünk le, azelőtt. Most is csak kiváncsiságból "próbálkoztunk". Szóval betette nekem, de a szűzhártyámat nem szakitotta át (legalábbis neméreztem se fájdalmat semmit és vérzés sem volt). Aztán én lovagló pózban ráültem és kezdtem mozogni, de csak nagyon óvatosan, nagyon kicsit ereszkedtem rá. Néhány perccel később mindketten éreztünk egy ojat, hogy a pénisze, a tövénél kb 3x egymás után "görcsosen rángatozott". (máskor amikor kényeztetem a péniszét, és elélvez, akkor nemszokott réngatózni). Nemtudjuk, hogy mitörtént. Elélvezett-e vagy nem. Nemhasznaltunk óvszert, mert csak "kipróbaltuk mijen érzés". Amugy ez a "próbalkozás" 2 nappal a menstuációm megjövése előtt volt, tehát 3 napja késik a menszeszem.
2012. ápr. 6. 13:34
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
hat mondom hogy nemfolyt ki semmi...tehat akkor nemvagyok terhes!!
2012. ápr. 6. 16:13
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Értsd már meg, hogy

1. az előváladékban is lehet spermium, az pedig csak pár csepp, nem folyik ki

2. ha kevés ondó ment beléd, az sem feltétlenül folyik ki látványosan, mégis több millió spermium van benne

2012. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
és az ijenkor szokásos menstruációs tüneteim is jelentkeztek: has és -mellfájás(úgy 3 nappal ezelőtt), megse jött meg.
2012. ápr. 6. 16:37
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éretlen gyerekek vagytok a szexhez.
2012. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
valószinuleg nem leszel terhes, ha csak előváladék ment beléd.. meg akartam keresni azt az oldalt, ahol ezt leirja 1 doki, de nem találtam. azonban itt inkabb az éretlenségeddel van a baj.. nem tudom már hanyadszor kérdezem, hány éves vagy????
2012. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
ha megkapod az oldalt, légyszi küldd el a linket!
2012. ápr. 6. 17:10
 27/33 anonim ***** válasza:
45%
Figyelj.Fogd fel az idióta gyerek eszeddel ha nem élvezett beléd akkor is lehetsz terhes csak kib*szottul kicsi rá az esély ÉRTED ??? De ettől még fenn áll a lehetősége.Ha tényleg menstruáció megjövetele előtt pár nappal történt az eset akkor még az is csökkenti az esélyét ha jól tudom de fenn áll és ettől még idióta vagy egy párkapcsolathoz és a szex-hez is.Erősen ajánlom a szakítást és még 3-4 évig ne is erőltesd... Vagy amíg ki nem nyitod a biológia könyved
2012. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Pasi mellet észt miért nem osztanak?????
2012. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
mellé*
2012. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
77%

1) A tagadószót nem írjuk egybe az igével, tehát: nem szakította át, nem használtunk, nem feküdtünk le

2) A szűzhártya a hüvelybemenetnél van, tehát ha "beléd dugta" akkor bizony már nem vagy szűz.

3) Szűzként is teherbe lehet esni, ha spermium kerül a nő hüvelyébe.

4) Nem kell ahhoz elélveznie a barátodnak, hogy terhes legyél, elég, ha előváladék került beléd.

5) Attól, hogy kierőszakolod az emberektől amit hallani akarsz (esetünkben hogy nem lehetsz terhes), attól még ugyanúgy lehetsz terhes.

6) MINDIG használj óvszert.

7) Ha ennyire hülye vagy, ne szexelj

2012. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!