Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5 napja voltam együtt a...

5 napja voltam együtt a barátommal, de nemszakitotta át a szűzhártyámat. Nemhasznaltunk óvszert, és lehet hogy, belémélvezett. Fenn áll a terhesség veszélye/lehetősége?

Figyelt kérdés
Még nemfeküdtünk le, azelőtt. Most is csak kiváncsiságból "próbálkoztunk". Szóval betette nekem, de a szűzhártyámat nem szakitotta át (legalábbis neméreztem se fájdalmat semmit és vérzés sem volt). Aztán én lovagló pózban ráültem és kezdtem mozogni, de csak nagyon óvatosan, nagyon kicsit ereszkedtem rá. Néhány perccel később mindketten éreztünk egy ojat, hogy a pénisze, a tövénél kb 3x egymás után "görcsosen rángatozott". (máskor amikor kényeztetem a péniszét, és elélvez, akkor nemszokott réngatózni). Nemtudjuk, hogy mitörtént. Elélvezett-e vagy nem. Nemhasznaltunk óvszert, mert csak "kipróbaltuk mijen érzés". Amugy ez a "próbalkozás" 2 nappal a menstuációm megjövése előtt volt, tehát 3 napja késik a menszeszem.
2012. ápr. 6. 13:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
amikor mentél pisilni, jött ki belőled vmi? mert ha belédment, akkor annak ki is kell jönnie.....
2012. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

1. A szűzhártya nem óvszer. Egyrészt alapból van rajta egy lyuk (máskülönben mégis hogy a jó büdös francba jönne ki a menstruáció????). Ráadásul közvetlenül a hüvelybemenetnél van, nem fél méterrel beljebb. Így ha már beléd hatolt, akkor bizony átment a szűzhártyán, ami nem feltétlen jár vérzéssel és fájdalommal. Sőt, vkinek át se szakad, csak a rajta lévő lyuk kitágul.


2. Nem hiszem el, hogy a férfi nem érzi, hogy elment-e vagy sem. Ennyire gyökér nem lehet. De egyébként a "rángatózás" eléggé arra utal, hogy elment, mivel orgazmuskor azért tud kilövellni az ondó mert a pénisz tövénél lévő izmok összehúzódnak. És ettől bizony rángatózik".


3. Ha belédment, akkor neked is észre kellett volna venned, ugyanis ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie.


Javaslom, hogy villámgyorsan menjél el az orvoshoz, meséld el szépen mennyire ügyes voltál, és kérjél receptet esemény utáni tabira (már van 120 órás is, nem csak 72).

Mellékesen megjegyzem, hogy minél később veszed be, annál kisebb eséllyel hat.


"Nemhasznaltunk óvszert, mert csak "kipróbaltuk mijen érzés"."

Ekkora idiótaságot nem sokszor hallok. Mégis honnan a francból szedted, hogy a próbálkozáshoz nem kell koton? Komolyan fáj, hogy ennyire buta emberek vannak.

15 évesen vesztettem el a szüzességem, de már akkor volt eszem arra, hogy ne is próbálkozzak koton nélkül!!!

Ráadásul úgy, hogy a pasi azt se tudja mi a f.sz van. Amúgy sem egy életbiztosítás a megszakítás, de egy szerencsétlen kis szűz gyerekkel, aki azt se tudja mikor élvez el...

jó nagy idióta voltál.

2012. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja most nézem, hogy már 5 napja volt. Hát akkor az ima marad. Legalább annyi eszed lett volna, hogy hamarabb teszed fel a kérdést.
2012. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
az együttlét után belőlem egy csepp cucc se fojt vissza sa masnap se azota...tehát akkor nem élvzett belém..ugye?
2012. ápr. 6. 15:00
 15/33 anonim ***** válasza:
59%

Akkor is lehetsz terhes, ha nem élvezett beléd.

Úgyhogy ezzel kár nyugtatnod magad. Majd 10 nap múlva csinálsz szépen egy tesztet a pisidből, és tanulsz az esetből.

2012. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
ha nemélvezett belém, akkor mégis hogy lehetek terhes?
2012. ápr. 6. 15:16
 17/33 A kérdező kommentje:
és nem 5, hanem 3ik napja késik.
2012. ápr. 6. 15:17
 18/33 A kérdező kommentje:
és máskor is előfordult, hogy akár 2 hetet is késett
2012. ápr. 6. 15:24
 19/33 anonim válasza:
35%
Ha nem élvezett beléd, akkor is ott az előváladék, ami nagy számú élő, aktív spermiumot tartalmaz, amik bizony célba is érnek, ha akarnak! A csávó amúgy tudja, hogy element-e vagy sem, csak téged néz hülyének. Én a helyedbe elmennék templomba.....
2012. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
na, azért előváladéktól nem sűrűn esik teherbe az ember lánya.. de ez egy idiótaság, h nem tudod h belédélvezett-e vagy sem :DD ha vmi volt benned, akkor az mindjárt utána kifolyik.. tehat olyan nincs h benned van, de azota se folyt ki, omg.. hany evesek vagytok?
2012. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!