Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok azokról az...

Ti mit gondoltok azokról az emberekről, akik 13 évesen veszítik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom, hogy a mai kamaszok 13 évesen vesztik el a szüzességüket. Már rossz belegondolni egy 13 éves gyerek szexel.

2012. ápr. 18. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ma 13:56

És a fiúk?...

2012. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a fiúk meg buta kisfiúk,akiket az apjuk nem tanította meg arra hogyan kell viselkedni,egyik nemnél sem támogatom,hogy 13-15 évesen kefélnek,fogalmuk sincs mit csinálnak,sok fiú 13 éves még abszolút nem kezd el serdülni amúgy..azért írtam lányokat mert több olyan esettel találkoztam,amikor a lány veszíti el nagyon fiatalon
2012. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 13 évesen valaki "szellemileg" fejlett legyen a szexhez. Hogy átérezzék, milyen is azt szerelemből tenni. 13 évesen még gyerek. Játszani kellene, nem szexelni. Nem hiszem, hogy egy 13 évesben olyan szintű szexuális vágy van, hogy teljes átéléssel, odaadással élvezze a szexet.


Tudom, hogy nem tartozik a kérdéshez, de néhány rossz példát írnék, elrettentésül: Gyerekekkel foglalkozom, van egy lány, 13 évesen szült, egy másiknak abortusza volt 14 évesen.

Van 3 lány, akik most 15 évesek, 3 éve élnek szexuális életet. Persze nem értették - érezték a lényegét, semmi élvezetet nem találtak benne, már csak divatból csinálják fűvel-fával. Másnak egész életében nincs annyi partnere, mint nekik egy héten. Teljesen tönkrementek, megvénültnek néznek ki. Egy 7.-es kislány pszichológushoz járt, mert egyedül neki nem volt még az osztályba barátja.

2012. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem a világ vége, de közel van hozzá
2012. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Elcseszik a kis életüket, sajnálni kell őket.
2012. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én is 13 vagyok,és nem értem mi abban a jó h ennyi idősen vesztik el... én még várni akarok vele 17-18 éves koromig... már nem azér,de a szememben azok nem menőbbek,hanem szánalmasok akik ilyenkor vesztik el..
2012. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!