Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap fogom elvesziteni,...

Holnap fogom elvesziteni, nagyon félek, tapasztalatlan vagyok. Tapasztaltak segitség! Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 23:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
ne tervezz, és akkor nem fogsz csalódni :)
2012. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem gond ,majd megtalálod.
2012. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Vele kell hogy konzultálj erről:

http://www.youtube.com/watch?v=qk9iwKsaBeE

2012. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kiflitolvaj válasza:
Hétfőn?? Akkor semmi jóra ne számíts.
2012. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Holnap péntek 13-a van, vigyázz!!!
2012. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

A nevedből ítélve lány vagy :)


Semmi esetre se gondolj romantikus együttlétre, mert akkor fogsz a legnagyobbat csalódni. Merthogy csalódsz majd, ez kb 90%. A lányok az első alkalomban mindig csalódnak.


De ne aggódj, mert ez csak az első alkalomra igaz. A második már ezerszer jobb élmény lesz mint az első. Majd arra jobban készülhetsz :) Arra már inkább érdemes :)


De ha tanácsot szeretnél, akkor íme egy tanács arra az esetre ha nagyon fájna: Nekem fájt sokáig, annyira hogy megkértem a fiút, hogy hagyja abba. És sajnos nem csak az első alkalommal. Sokáig kutattam, hogy mit lehet ellene tenni, végül egy póz jött be a legjobban. A lány van alul fiú felül, és a fiú térdel, úgy hajol a lány fölé, a lány pedig behajlítja a lábát és felemeli teljesen (ergo ne legyen az ágyon a talpad) Esetleg át is ölelheted a lábaddal a fiú derekát. Ha még így is rossz (nekem az volt) akkor kicsit felemeled a csípődet is.


Nálunk ez vált be a legjobban. A korábbi alkalmakkor annyira rossz volt, hogy el sem jutottunk a dolog végéig, abba hagytuk menet közben. Ez volt az első alkalom, hogy eljutottunk odáig hogy párom elélvezzen. (Na én még ekkor persze nem élveztem)


Sok sikert!

2012. ápr. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Ha ennyire tudod, hogy el fogod veszíteni akkor vigyázz rá jobban, hogy meglegyen holnapután is, akármi is az.

Helyezd biztonságba, aztán hagyd békén.


Amúgy meg ha ennyire fosol az egésztől akkor minek erőltetni? Nem kényszer ez. Vagy már elmúltál 13, és ciki, hogy szűz vagy? nnna..

2012. ápr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Minek akarsz szexelni ha félsz,te még nagyon éretlen és felkészületlen vagy,főleg hogy az elvesztésről beszélsz,menj vissza barbizni és várj még pár évet,a te érdekedben.Majd pár év múlva amikor valakit tényleg szeretni fogsz,nem fogsz félni,nem kérdezgetsz senkit,és azért fekszel le valakivel,mert szereted,és kívánjátok egymást,és már tud ni fogod igazából mit csinálsz akkor térj vissza a témára!
2012. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz akkor azt jelenti hogy nem vagy rá igazán felkészülve,, tehát nem akarod! Nem tudom hány éves vagy,, de szerintem várj még vele!
2012. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti kommentározónak üzenem, hogy válogassa meg a szavait amit leir, mert attól, hogy félek, az nem jelenti azt, hogy éretlen vagyok. 18vagyok. Én ilyen tipus vagyok, mindentől tartok egy kicsit, legyen az bármi!
2012. ápr. 24. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!