Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hamarosan megtörténik, de...

Hamarosan megtörténik, de teljesen tapasztalatlan vagyok. Tanács?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, lány. Korábban voltak komolytalanabb kapcsolataim, de komoly most először. Én eddig még nem jutottam abba a szakaszba fiúval, hogy meztelenül láttuk volna egymást, de tudom, hogy hamarosan bekövetkezik ez a párommal. Ő 19 éves, szóval csak egy évvel idősebb, de sokkal tapasztaltabb, több lánnyal is volt már komolyabb szinten. Ezért is félek egy kicsit, mert én meg nem tudok semmit... csóknál tovább nem jutottam még. Jövő hétvégén itt alszik. Még nem lesz szex, ezt megbeszéltük, szerencsére türelmes, megértő. Viszont "valami" mégis biztos lesz, ha nem most akkor legközelebb, pettingre gondolok például... na, most hülyének fogtok nézni, de leírom: egy lánynak mit kell ilyen helyzetben csinálni? Tegyük fel fekszünk az ágyon... és? Totál tapasztalatlan vagyok, és nagyon cikinek érzem... Mit tudok tenni, hogy neki jó legyen, mi ilyenkor "elvárás" egy lánytól? Mások az első szex előtt se félnek, de nekem még az is nagyon parás, hogy egy ágyban legyünk szex nélkül... mert fogalmam sincs, minek kéne történnie olyankor :S Attól is félek, mit szól majd az alakomhoz, testemhez (még fürdőruhában sem látott, csak topban+miniszoknyában).
2010. jún. 2. 15:00
 1/6 anonim válasza:

Nézd meg a Lover c. filmet, Jane March az egyik főszereplője.

Szerepe szerint még szűzen lefeküdt egy nála idősebb tapasztaltabb férfivel, először csak alkalmi kapcsolatnak indult.

Ha vonzódsz a fiúhoz, akkor úgyis "rájössz", hogy fogsz viselkedni.

2010. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj már baromságokon:D

Mit kell csinálni? Élvezni:)

Összebújtok, simogatjátok egymást, esetleg kézzel szájjal izgatás, ami nektek belefér. Majd jön magától:)

Az embernek vannak ösztönei, hidd el, ilyenkor előjönnek:)

2010. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó olvasni, hogy vannak olyan lányok, akik nem sietik el a dolgokat. Az, hogy mit csinálj vele az ágyban, az leginkább attól függ, hogy meddig akarsz elmenni. Ki akarod e elégíteni, kézzel, szájjal...?, vagy csak ismerkedni akartok egymás testével, tapogatás, simogatás...
2010. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát figy legelőször is tisztázd magadban, hogy mit akarsz attól az estétől (amikor is nem lesz szex) mert mondod, hogy valami azért mégis lesz...és tudod ez úgy szokott menni, hogy az embert elkapja a vágy és akkor nincs megállás...ha pedig útközben mondasz stop-ot a pasinak az elég gázos szerintem...főként, hogy ott alszik nálad, gondolom nem macis alsó-felsős hosszúszárú pizsamában lesztek...:D szóval érted mire gondolok...
2010. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne stresszelj, csak tedd ami jólesik :D

15/L

2010. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy sodorjanak magukkal az események. Esetleg a pasidat is megkérdezheted, hogy mi esne neki jól. Ha valami olyat kér, amit nem szeretnél megtenni, akkor pedig egyszerűen megmondod neki, hogy nem akarod. Nem kell ezen ennyit görcsölni.
2010. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!