Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok és még nagyon...

5 hetes vagyok és még nagyon tapasztalatlan? Doktorválasztásban kellene tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én Pesten lakom és mikor pozitív lett a tesztem rögtön felhívtam egy nőgyógyászt akit már régebben ajánlottak(Dr. Timmermannt). Ő 16-ra hívott be hogy csinál egy uh-t. A gondom az, hogy Pesten nincs orvosom. Két éve lakom itt, de az előző (jó néhány), orvosomban nagyot csalódtam. Mi 3 éve vártuk a babánkat, közben kiderült hogy endometriózisom van, evvel műtöttek is. De az orvosokat sajnos nem tudnám pozitív szavakkal illetni.

Mivel megnéztem a Timmermann honlapját láttam, hogy ő Sote női klinikájához tartozik, ami szintén nem szép emlékeket őríz nekem, ezért ott nem szeretnék szülni.

Mi ilyenkor a teendő. Már annyi tanácsot kaptam és többen mondták hogy most válasszak végeleges dokit is. Persze igaz ez a 9 hónap elrepül nem válogathatok hónapokon keresztül.

Mit tanácsoltok? Menjek el hozzá és ha kedves akkor kérjem meg hogy legyen az orvosom? De a kórházától idegenkedem. Ha máshol szülnék akkor pedig nem őt kéne megkérjem nem?


Teljesen össze vagyok zavarodva.


Köszönöm a segítségeteket.


2010. júl. 6. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
el kell döntened, hogy inkább az orvoshoz ragaszkodsz és akkor bevállalod a sote II-t vagy inkább kórházhoz, és akkor kiválasztod melyik kórházban szeretnél szülni és ott keresel egy dokit. szerintem.
2010. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez a Pest meghatározás egy kissé tág. Budapesten belül hol laksz? Hányadik kerülteben lenne jó a doki?

Én a Szent Imre kórházban szültem, ami a XI. kerületben van. nagyon jó kórház. mindenki nagyon kedves.

Szerintem válassz egy szimp kórházat, és ott egy szimpi dokit.

2010. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jelenleg a 14 ker.ben lakunk, de albérletben. Most keresünk lakást és költözünk. Szóval a kerület még függő.

A Szent Imréről nagyon sok jót hallottam. Tudom is melyik az mert minden reggel arra megyek dolgozni. Ha mégsem választom a mostani dokit az uh után azzal nem bántom meg? Lehet most butaságot kérdeztem.


Tudtok ajánlani esetleg valakit?


Köszönöm

2010. júl. 6. 11:03
 4/15 anonim ***** válasza:
szia! Én orvost választottam a kórházból ahova tartozunk. Nem bántam meg, nekem fontos volt h tudjam kihez megyek, kialakult a bizalom, tudtam jó kezekben leszek. Nagyon megnyugtató volt. Igaz babavárás előtt is voltam már nála, ha akkor nem lett volna szimpi nem kértem volna h gondozzon és szüljünk.
2010. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)


Nektek jó babavárást. Vagy már babázást.:)

2010. júl. 6. 11:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy megbéntod, nem is fog rád emlékezni. Ez azért nem ilyen lelkis dolog. Neki csak egy vagy a százból.

És a Szent Imrében Dr. Tasi Róbertnél szültem. Ajánlom.

2010. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.:)

További jó egészséget Nektek

2010. júl. 6. 12:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én először kórházat választottam. Nekem nem mindegy, hogy mik a körülmények, hogy fogok szülni, hogyan van a babagondozás stb. Viszont minden kórházban van jó doki.

Én azon az oldalon állok, hogy előbb kórház, aztán doki.

2010. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
miután bekerültem más okokból még baba előtt egy lepra kórházba (büdös koszos), bunkó nővérekkel és tuskó orvosokkal, elhatároztam, hogy én is inkább kórházat választok és ott egy jó dokit.
2010. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogy ha a doki volt előbb utána nagy volt a pofára esésem.:(

Most a neten nézem a kórházakat, igazából nekünk az Uzsoki kórház lenne a legprkatikusabb, de persze sehol nincs a kórházaknál feltűntetve a telefonszám vagy orvos telefonszám.

2010. júl. 6. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!