Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap fogom elvesziteni,...

Holnap fogom elvesziteni, nagyon félek, tapasztalatlan vagyok. Tapasztaltak segitség! Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 23:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már szegény kérdezőt, én 21 évesen vesztettem el a szüzességemet, 5 hónapja jártunk, és féltem, de szerintem 5 év járás után is féltem volna... :D Egyszerűen ilyen vagyok, a legtöbb új dologtól félek.


Tanács: ha nagyon-nagyon fáj, szólj nyugodtan a fiúnak, hogy hagyja abba. Nálunk is csak második próbálkozásra sikerült a dolog, de nem csináltunk belőle problémát.

2012. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyelj tőlem akárhány éves lehetsz,de ne mond nekem,hogy az aki fél az felkészült.Te a szüzességed elvesztéséről beszélsz,holott nem az a lényeg,hanem hogy a szerelmeddel lefekszel,ha igazán érett lennél hozzá nem ezen paráznál,hogy jaj mi lesz,hanem örülnél,hogy végre lefeküdhetsz azzal akit igazán szeretsz.Érdekes én nem féltem,19 évesen mikor lefeküdtem a barátommal,izgatott voltam,és kívántam abszolút nem azzal voltam elfoglalva,hogy juj fáj,vérzik-e meg elveszítem a szüzességem.Nem értem azokat a lányokat akiknek az egészben a szüzesség elvesztése a lényeg,bár azt sem tudom felfogni miért egy oldalon kérdezed meg mit csinálj.an egy jó tanácsom ne félj,és ne arra koncentrálj,hogy elveszíted,meg fáj-e meg tapasztalatlan vagy,ha szeret akivel lefekszel vigyáz rád.
2012. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Remélem átestél a dolgon, azóta már tudod milyen? Ha igen, érdemes volt félni?
2012. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
de egy szóval se irtam azt, hogy én félek :D csak valami jó tanácsot szerettem volna kérni, akármit... nem pedig, hogy okoskodjanak nekem, hogy nem vagyok felkészült -.-"
2012. máj. 6. 20:32
 15/16 anonim ***** válasza:
jó tanács: ne a neten kérdezgesd
2012. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bocsi, de a kérdésedben az a szó is ott szerepel,hogy nagyon félsz!Remélem, szép emléked marad róla és mindig meggondolod,hogy ki lesz az,akivel megosztod az ilyen perceket!
2012. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!