Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 vagyok és már el akarom...

14 vagyok és már el akarom veszíteni a szüzességemet! Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Lany vagy fiu vagy?
2009. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Sietsz valahová?

Csak azért nem feküdj le pasival,hogy elveszítsd.

Majd ha szerelmes leszel akkor....

2009. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
lány
2009. jún. 22. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha fiú vagy akkor lánnyal...ez lemaradt.bocs
2009. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez csak azért van mert kíváncsi vagy...azt mondom h ha van barátod,kérd meg h elégítsen ki kézzel!ha nincs,az sem baj,mert te is tudsz magadnak örömet okozni!semmiképpen se feküdj még le senkivel!várj még!am meg kérdezhetem h fiú vagy e vagy lány?

mert ez sem mindegy!

16/L

2009. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

engem 2-3 éve kezdett érdekelni ez az egész, nemsokára (még csak) 16 leszek, de még mindig nagyon kicsinek érzem magam hozzá, egyáltalán nem érzem magam felkészültnek és én várni is fogok míg 19-20 leszek...

sztem normális..már ha annyira gondolod komolyan csak hogy érdekel a téma.. és ha közeledsz a "megvalósításhoz"...na sztem az a nem normális... már ha érzed ennyi idősen hogy menne a dolog...

még várj vele attól függetlenül h fiú vagy vagy lány. :)

2009. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi, am lány vagyok!
2009. jún. 22. 13:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És tulajdonképpen miért is? Mit számít hogy elveszíted-e vagy nem? Majd veszítsd el akkor szerintem ha már szerelmes leszel
2009. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg raersz. Varj, mig ugy gondolod, hogy eljott az a pasi az eletembe, akinek szivesen odaadom a szuzesseged.

Nekem vannak olyan ismeroseim, akik 19 evesek es meg szuzek. Es szerintem ez miatt nem kell szegyenkezniuk, sot buszkek lehetnek magukra, hogy nem adtak oda a szuzesseguket valakinek, csak ugy kivancsisagbol.

Ne szegyenkezz, ha a tarsasagodban van aki mar nem szuz...

Szerintem meg raersz elvesziteni...

Varj mig jon egy pasi, akit igazan szeretsz, mert ha csak ugy odaadod valakinek, akkor banni fogod, majd ha idosebb leszel.

2009. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj még vele ! nem 14 évesen kell élvezni a szexet hanem 18től felfele. A lányok egy része aki korán veszíti el a szüzességét hamar kiég, nem élvezi többet, nincs kedve hozzá, nem beszélve arról, h lehet nincs is testileg megérve hozzá ! (és főleg nem érzelmileg)


Normális dolog, h érdekel a téma, de most nem vagy még abban az érettségi korban, h megtud milyen nagy érték az ha azzal veszted el s szüzességed aki valóban szeretsz.

az előttem írónak igaza van, ha most megteszed később nem biztos nem leszel rá büszke !

2009. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!