Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális ha 14 éves koromban...

Normális ha 14 éves koromban vesztettem el a szüzességemet egy olyan fiúval akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
5 hónapig jártunk és utána feküdtünk le. a mai napig együtt vagyunk, csak mindenhonnan visszahallom, h kicsit korai volt. de nem bántam meg én sem, ő sem. nem tudom h normális-e ilyen korban
2009. jún. 2. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem bántad meg és jó volt, akkor miért ne lenne?
2009. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Én 12évesen vesztettem el (F) De psssszt, ezt ne mondjátok el senkinek:)
2009. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nyugi, hallgatok róla mint a sír;)
2009. jún. 2. 23:12
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
szerintem nem korai ha nem bantatok meg hogy megtortent es szeretitek egymast akkor minden ok;)csak vedekezzetek!
2009. jún. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez attól is függ, hogy ki hogyan éli meg.

Én anno 13 évesen vesztettem el, ráadásul nem is olyan fiúval, akibe szerelmes lettem volna (akkor talán azt hittem).

Eltelt azóta pár év, és most sem bánom. Mit kéne rajta megbánnom? Aki erre őszintén tudna válaszolni, megköszönném.

Semmi bánnivalód nincs, hiszen szeretitek egymást, és ha nem érzed úgy, hogy neked ez korai, ne halgass másra.

2009. jún. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi 06:16-os. Jólesett.:)
2009. jún. 3. 07:22
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ez nem volt felelőtlenség. bár én általában azt szoktam mondani, hogy egy 14 éves lánynak még ne azon járjon az esze. de a te esetedben még én is azt mondom, hogy "miért kéne megbánnod?", 5 hónapja voltatok együtt, szeretitek egymást azóta is, biztos, hogy nem csak a szex miatt kellettél neki. (amúgy most mennyi ideje vagytok együtt?)
2009. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja még nem bánod.. Meg aki 13 évesen veszítette el, az se bánja... Ha nem csak 1-2szeri alkalom lett volna, hanem több éves kapcsolat, akkor lehet nem így gondolná. Mert amikor 17-18 évesen már 4-5 éve az állandó védekezéssel kell foglalkoznod, akkor majd megbánod, hogy nem vártál pár évet a szex elkezdésével, és nem maradtál még pár évig gyerek, akár a barátod mellett. Szóval így most persze, hogy jó volt meg nem bánod meg, majd pár év múlva ha még mindig együtt leszel vele rá fogsz jönni, hogy jobb lett volna a védekezéssel járó felnőttséggel és stresszel várni még pár évet (megjegyzem a védekezés nem csak egy gumiból áll). De nekem aztán mindegy, csak kértétek, hogy valaki magyarázza el.
2009. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Elég sokat olvastam a védekezésről, okos lánynak tartom magam. Köszönöm az őszinteségedet:)
2009. jún. 3. 18:03
 10/20 anonim ***** válasza:
Épp ezt mondtam, hogy nem elég, ha tudod hogyan kell védekezni. De mindegy, a te életed:)
2009. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!