Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen külső jelei vannak egy...

Milyen külső jelei vannak egy lányon annak hogy elveszítette a szüzességét?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta ha elveszíteném a szüzességem(ami már megtörtént)ő észre venné. Ezzel csak meg akart ilyeszteni? Vagy tényleg igaz. Eddig nem vette észre.Legalábbis nem szólt.
2008. ápr. 19. 19:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen múlttal... Na bazzeg, te meg a középkorban élsz, mi? Nekem annak idején elég sok barátnőm volt, akik 12-13 évesen elvesztették. Oké, én ezt akkor is, hmmm, nem a legjobb dolognak tartottam, de mindegy. Most meg a legtöbbjük már családanya, férjük van, stb. A pasik többségének kurvára mindegy, hogy a lány mióta nem szűz, az nekik a lényeg, hogy amikor velük van, akkor milyen. Mármint, hogy hűséges-e meg ilyesmi. Amúgy a kérdés kiírója nem is tűnik tudatlan kislánynak, legalábbis az írása, stílusa alapján, egyszerűen csak koraérett, van ilyen. Bár manapság lehet hogy már nem is számít annak. Nem ártana tudomásul venni, hogy mi is megöregszünk, akkor még így volt, most meg máshogy van. Mint pl. engem nagyanyám azzal szekált, hogy az érettségi előtt nem kéne szexelnem (LOL). Miközben 15 évesen már elég komoly kapcsolatom volt. Szóval nem tudom, mire kellett volna várnom. Arról nem is beszélve, hogy most, 21 évesen csinálom az érettségit, mert én előbb szakmát szereztem, szóval nagyim szerint most is szűznek kéne lennem. Ehhez képest már fél éve dédi lett belőle :) Szóval az a lényeg, hogy ő szerinte ez úgy helyes, ahogy ő gondolja, de amikor én 15-16 éves voltam, a mi mércénk szerint nem volt ebben semmi furcsa, és szerintem most sem az. Hát ez van, változnak az idők.


De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Az, hogy valaki elvesztette a szüzességét, nem látszik, nincs fizikai jele. A szülők, leginkább az anyukák azért vehetik mégis észre, mert ez egy lánynak elég nagy élmény, és még ha szép is volt, mindenképp felkavaró. Ez pedig a lányok többségénél észrevehető a viselkedésben. Pl. egy ideig könnyebben zavarba jön, picit úgy viselkedik, mint akinek bűntudata van, vagy esetleg érzékenyebben reagál valamire. Ezekből szokták az anyák észrevenni. Na, ha te már nem vagy szűz, és anyukád nem szólt, az nem jelenti azt, hogy nem vette észre. Lehet, hogy tényleg feltűnt neki, csak nem szól, nem akar zavarba hozni, viszont tart tőle, hogy nem vagy elég elővigyázatos, mondjuk pont a korodból adódóan. Szerintem jó lenne, ha beszélgetnél vele erről, és megnyugtatnád, hogy tudod, hogy kell védekezni.

2008. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám akkor szerintem kivágna. Amugy nekem nincs bűn tudatom szerintem,mert nagyon jó volt igaz nem tartott sokáig a kapcsolat.
2008. ápr. 21. 17:23
 13/31 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy dédi mit mond az más. De itt senki sem hallgat még a korabeliekre sem.
2008. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Ha idáig nem vette észre senki, akkor most már nem is fogja. Külső jelekből biztos nem.

Ha pedig neked ilyen fiatalon is jó volt, akkor nagy szerencséd van :-)

Arra viszont figyelj, hogy mindig védekezzél! Nem lenne jó ötlet, ha ketten "ballagnátok".

Előbb-utóbb nem ártana ezt megbeszélni anyukáddal is... ha lehet vele beszélni. Ha nem lehet, akkor egyedül kell vigyáznod magadra. Valamikor nem ártana benézned egy nőgyógyászhoz sem... csak, hogy megnézze, minden rendben van-e veled.

2008. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Hát nekem is jó volt,mindig védekeztünk.
2008. ápr. 24. 16:59
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem leszidni akarlak, de azt nem bánod h "nem tartott sokáig a kapcsolat"? Úgy értem ha nem adod még oda magad, megváratod kicsit a fiút, akkor kiderül h mennyit ér. Ha akkor elhagy, én oda se adnám magam neki. Mert szerintem ha olyan aki várna rád éveket is, akkor még ma is együtt vagytok. Kivéve ha nagy volt az ellentét köztetek. Az ilyenre én jobb szeretek előbb rájönni, és aztán megjutalmazni aki megérdemli.

Egyébként "lassan 20 éves" fiú vagyok, és még nem találtam lányt akivel komolyabb kapcsolatom lehetett volna. Egészen fél évvel ezelőttig. Őt elég érettnek találom magamhoz, és így még senkit se szerettem. Vele akarom elveszíteni, és utána megtartani, nem egyből továbbállni. Persze ez az én "perverzióm", nem másé :)

2008. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Hát nem bánom mert, ha ugy nézzük akkor részben "eggyütt" vagyunk mert ugyan ugy találkozunk,dumálunk....stb. Vagyis minden ugyan ugy megy tovább. :)
2008. ápr. 26. 20:15
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
a válaszaidat olvasva, úgy tűník, kár volt annak a fiúnak odaadni a szüzességed. kicsit maradi vagyok, de ez van. amúgy meg nemis annyira a fiúval van a gond, hanem azzal, hogy 14év alatti vagy, ami azt jelenti, hogy nagyon kislány még.a sex-től senki nem fog felnőni.a mai fiatalok nagyon rá vannak kattanva erre a témára, mert már ott tartunk, hogy 12 éves vagyok, ciki, hogy még nem sexeltem, ez a gáz, nem más.
2008. ápr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
De én nem divatból meg menőzésből feküdtem le vele. Hanem mert SZERETEM a csávot.Csak az van velem hogy mindenkiben kételkedek és nem hittem el egy szavát sem meg hát a haverja is dumálta a fejét.Szerintem még eggyütt lennénk ha nincs a haverja meg a sok vita baromságok miatt(amit én kezdtem).És mondjuk ettől függettlenül találkozunk és beszélgetünk bármiről,igaz néha kicsit olyan mintha össze se veszett volna velem mert,néha nem ugy viselkedik velem mint ha csak barátok lennénk.=( És valahol rossz igy de mind1. :|
2008. ápr. 28. 16:15
 20/31 anonim válasza:

ma már korábban érnek a fiatalok és amúgy ez agyba dől el, hogy mennyire érett rá, de azért az anyukádal meg kéne, beszéld, hogy mi van---->mégis csak az édesanyukád!

amúgy létszíves mond el, hogy hány éve vagy, szerintem sokan kíváncsiak lennénk rá

U.I.:egy általános iskolás lány (14 éves vagyok)

2008. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!