Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy ember horcruxnak (pl....

Egy ember horcruxnak (pl. Harrynek) milyen külső jelei vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy Harryn milyen jelek jelentkeztek a párszaszájúságon kívül, amik arra utalnak, hogy Voldemort horcruxa volt?
2010. okt. 11. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Külső jele nincs. Dumbledore akkor kezdett gyanakodni mikor megtudta hogy Harry párszaszájú,és akkor bizonyosodott meg róla mikor kiderült hogy Harry belelát Voldemort elméjébe.
2010. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy külső jele nincs, de már nem emlékszem erre az elme-belelátós dologra, ezt leírnád kérlek? :)
2010. okt. 11. 20:30
 3/14 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdésben rosszul fogalmaztam, bocsánat :S
2010. okt. 11. 20:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem arra gondol, hogy mikor az ötödik részben Voldemort, vagy a kígyó szemével látta az eseményeket. Tudod, úgy bírta a minisztériumba csalogatni Harryt....
2010. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Öh nem értem pontosan mire vagy kiváncsi :D Harry azért látott bele Voldi fejébe,mert Horcrux volt és így kapcsolatban állt Voldemort elméjével. Ezt használta ki Voldemort,persze nem tudta hogy Harry horcrux,ezért is öli meg a 7.-ben. Ha tudta volna,nem tesz ilyet.
2010. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aha, köszönöm :)Igen, ezekre most már emlékszem, és erre gondoltam :)
2010. okt. 12. 20:45
 7/14 M@x ***** válasza:
0%
Harryt SENKI SEM öli meg!!!!!!!!!!!! összeházasodott Ginnyvel lett 3 gyerekük és Happy End!!!!
2010. okt. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint első vagyok, M@x ha olvastad a könyvet akkor bizonyára tudod mire gondoltam,amikor írtam hogy Voldemort megöli Harry-t ;)
2010. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem olvastad a könyvet? Harryt megöli Voldemort..... persze az mellékes, hogy azután mi is történik, és nem is akarom leírni, nehogy ellője a poént, hátha van még olyan ember a földön, aki nem olvasta! :)
2010. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagyis inkább utolsó előtti. Bocsi:)
2010. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!