Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen külső jelei vannak egy...

Milyen külső jelei vannak egy lányon annak hogy elveszítette a szüzességét?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta ha elveszíteném a szüzességem(ami már megtörtént)ő észre venné. Ezzel csak meg akart ilyeszteni? Vagy tényleg igaz. Eddig nem vette észre.Legalábbis nem szólt.
2008. ápr. 19. 19:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
13. És ezek után jönnek majd azok a válaszok h: "ráértél még volna". "Még babázzak ne a szexen járjon az eszem. Ezért nem akartam elmondani.
2008. ápr. 30. 19:07
 22/31 anonim ***** válasza:
32%
undorito vagy h 13 évesen szexelsz..és igazuk van a baba való neked meg az esti mese.. majd 4-5 év mulva megnézlek,sztem több fszt fogsz majd mind kilincset 20 éves korodig
2008. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

üdv mondjuk szerintem is ez egy kicsit korai volt de az elöttem szólónak írok inkább: neked meg a torkodon kéne valamit letolni h ennyi eszed van...meg egy kis etikát kéne tanulnod mielött valamihez is hozzászólsz...lehet értelmesen is beszélni valakivel nem így leosztani...neked kéne tudni hány éves vagy és h mennyi eszed van...mert itt az látszik h nemsok...


és a kérdezőnek írnám még...: ha van nővéred (vagy esetleg bátyád) aki már elmult 18 beszélgess vele Ő is tudna neked segíteni...pl az én b.nőmet a nővére vitte el dokihoz, mert az édesanyuval nemlehetett beszélni...és egy jótanács...fél évig ne add oda magad senkinek...és nemfogod megbánni a dolgokat:)

2010. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
aaa de komoly a kérdező már kb. 18 éves :O
2013. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
van, vigyorogsz, és happy vagy; de most őszintén, mi a francnak volt jó?? szeretted egyáltalán? sztem ez így enyhén szánalmas..
2014. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
A kérdező már kb 20 éves xD az igen... kiváncsi vagyok mi lehet vele. :)
2015. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Hello kerdezo... Mar kb.:21éves vagy.. hogyvagy? Mimden jol megy?
2016. nov. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Sajnos kétlem, hogy figyelné még a kérdést, akkor már korábban is írt volna, pedig úúúgy érdekelne engem is, hogy mi lehet vele :)
2016. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Szerintem,csak azthiszi ismer,h látná rajtad,közben titkolod előle.😄
2023. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
A kérdező 27 éves te jó ég
2023. okt. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!