Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mégis honnan jön az az ostobas...

Mégis honnan jön az az ostobaság, hogy aki X éven felül még szűz, az "gáz"?

Figyelt kérdés
Miért ilyen a mai társadalom, hogy ez alapján ítélik meg az emberek a másikat? Már csak azért is, mert rengeteg kérdező aggódik azon, hogy mi lesz, ha a barátja/bnője megtudja, hogy szűz és esetleg emiatt elhagyja, mintha valami halálos kór lenne.

2012. máj. 5. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez honnan jött, de ez elszomorító.

Társaságban beszéltünk erről a témáról, hogy a srácok mennyit várnának egy szűz lányra. Az összes azt mondta, hogy 2 hetet.... indokként pedig annyi volt, hogy ha minden lehetőséget be kell húzni. Ezen sokkolódtam, főleg, hogy 22 éves lányként én is az vagyok, de nem érdekel mások véleménye, mert valaki reményeim szerint majd ezt értékeli bennem.

2012. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ezeket már a média neveli.
2012. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Tényleg honnan jött? És mi ez? Én nem is tudtam róla,h már itt tartunk,h ilyen kérdést keljen feltenni. Már miért lenne gáz?O_0

Ez olyan mintha azon parázna mindenki,h evett e már életében lindt csokoládét,vagy sem.;D

Én magasról leszrom,h ki szűz,és ki nem,meg se kérdezem...

2012. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Aki mondjuk 17 és szűz az alacsony szexuális érdeklődésű, nem jön ki jól egy élénk érdeklődésűvel egy kapcsolatban...
2012. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt az elfogadás végett. Ha azt hallják ,hogy az ő korosztályukban már a többség nem szűz, akkor ő le van maradva. Márpedig a korral haladni kell... :)


Másrészt, tény hogy valakinek a szűz partner hátrány. De ez többnyire alacsony szexuális kulturáltsággal és szerelemmel párosul. Szóval a szűz illető jobban járt, hogy nem egy viszonylag tájékozatlan és türelmetlen illetővel jött össze, mert valószínűleg negatív élményei lennének a szexualitásról.


Én már voltam 21 éves szűz fiúval. Az elején nem jól működtek az ágyban a dolgok, de hamar megtanulta, mit tesz engem boldoggá. Szóval arra sosem hivatkoztam, hogy azért nem mert tapasztalatlan valaki.

Inkább csak nő nem ismeri eléggé önmagát. (illetve ez a férfiaknál is fennáll.)

22/L

2012. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Mi közük van másoknak az ember nemi életéhez? Vegyünk példának engem. 18 éves vagyok, szűz, de még barátnőm sem volt, mégsem tartom se gáznak, se cikinek. Az tény, hogy későn érő típus vagyok (ennek a testi látható jelei is megvannak). Ha valaki amiatt hagyja el barátját/barátnőjét, szerelmét, szerintem az sose érdemelte meg a másikat. Főleg, hogy a szüzeknél még ott a felfedezés vágya, lehetősége is, ami rendkívül izgató is lehet.
2012. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Egyes kultúrákban pl. kincsnek számít, ha egy nő még szűz, itt Magyarországon pedig rögtön rásütik mindenkire, hogy biztosan bányarém, ha nem a szex körül forog az élete.


És szerintem is elszomorító az, hogy manapság már mennyire nem léteznek értékek. Én sokszor érzem úgy, hogy rosszkor, rossz helyre születtem.

2012. máj. 5. 17:18
 8/21 A kérdező kommentje:
Az pedig a másik, hogy ez szerintem mindekinek a magánügye. Ha pedig valaki csupán emiatt dobja a partnerét, az egyértelműen soha sem szerette igazán. Én legalábbis így gondolom. :)
2012. máj. 5. 17:21
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a szűz lány mindenhol kincsnek számít ebben az eltorzult világban. Én kimondhatatlanul boldog lennék, ha sikerülne egy ilyen lányra akadnom. Azonban engem nem is annyira a testiség vonz a lányhoz (ennek ellenére lenne egy jó pár dolog, amit örömmel kipróbálnék rajta), hanem az együtt eltöltött felhőtlen boldogság, és a tudat, hogy mennyire szeret. Ez az, amire teljes szívemből vágyom.


Hatodik vagyok.

2012. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én 17 vagyok (fiú)és annak érzem.Mármint még sose mondott rá senki semmit (nem tudom egyátalán ki tudja vagy sem),de önmagam előtt érzem rossznak a dolgot.

Nem mintha nem érdekelnék senkit ,de rendes kapcsolatom még sosem volt,csak bulikban jöttem össze lányokkal,és ez zavar engem.Mondjuk nem is próbálkoztam nagyon....

És igen én is aggódom hogyha odajutnak a dolgok akkor nem leszek a legjobb :)

2012. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!