Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mégis honnan jön az az ostobas...

Mégis honnan jön az az ostobaság, hogy aki X éven felül még szűz, az "gáz"?

Figyelt kérdés
Miért ilyen a mai társadalom, hogy ez alapján ítélik meg az emberek a másikat? Már csak azért is, mert rengeteg kérdező aggódik azon, hogy mi lesz, ha a barátja/bnője megtudja, hogy szűz és esetleg emiatt elhagyja, mintha valami halálos kór lenne.

2012. máj. 5. 17:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nálam érték az ha valakivel összejövök azt tudom meg róla hogy egy két partnere volt csak és nem azt hogy kis túlzással egy telt házas mozifilmnézőnyi emberrel volt dolga. Engem az sem zavar ha szűz, szívesen kitapasztalom vele a dolgokat, az hogy csak velem van tetszik is, az egyetlen rizikó csak benne hogy 26 évesen én már életem párját keresném és sajnos kevés lány van ma már aki egy férfivel el tudja képzelni az életét mármint szexuálisan.
2012. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!