Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mégis honnan jön az az ostobas...

Mégis honnan jön az az ostobaság, hogy aki X éven felül még szűz, az "gáz"?

Figyelt kérdés
Miért ilyen a mai társadalom, hogy ez alapján ítélik meg az emberek a másikat? Már csak azért is, mert rengeteg kérdező aggódik azon, hogy mi lesz, ha a barátja/bnője megtudja, hogy szűz és esetleg emiatt elhagyja, mintha valami halálos kór lenne.

2012. máj. 5. 17:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg rossz, hogy az alapján ítélnek meg valakit, hogy szűz vagy sem. Viszont az én esetem már tényleg gáz. 34 múltam. Semmi szexuális élmény, egy futó kapcsolat sem. Ha mégis összejönne valami a jövőben, szerintem elmenekülnének tőlem a nők, ha megtudnák a "státuszomat". Nagyon rossz ilyen gondolatokkal a fejemben élni.
2012. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Onnan, h aki 20 felett szuz valoszinuleg szerencsetlen vagy ferdehajlamu.

20 evesen azert mar illene beindulnia valaminek.

Persze ez igy is van, csak ahogy irtam egy szerencsetlen(amit maganak se vall be) igy kitalal mindenfele baromsagot maganak, h o ezert nem fekszik le meg azert.

Itt az elo pelda, 34 evesen szuz.

Gondolom az igazit keresi, na persze, nem is arrol van szo, h egy toketlen idiota.

2012. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát, azért már 90 évesen illene nem szüzieskedni,nem?De amugy meg tök minsegy
2012. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
30 felé azért már elég gáz...
2012. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

11:31

Szerintem te nem vagy normális.

És aki pl husz évesen veszti el pl,az mondjuk addig szerencsétlen amig el nem veszti utánna meg tök okés vagy hogy?

2012. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az még kellemetlenebb dolog ha valaki bőven benne bolt az iparban aztán egy szerencsétlenebb időszak következtében sokáig szex nélkül él. Tudja hogy milyen jó de nélkülöznie kell, mert nem olyan hogy bárkivel csak úgy.... Az is ölheti ám az önbizalmat, bár igaz hogy olyan mint a biciklizés nem lehet elfelejteni de azért belül nem túl építő érzés..
2012. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

érdekes én 21 vagyok és szűz, eddig bármikor megtudta valaki hogy szűz vagyok menekültek úgymond.. lehet csak a tudat jó, hogy tenni is kell valamit az már nem megy.

szóval én sem értem az embereket

2012. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én nem ítélek el senkit, lesz@rom, ki szűz, vagy ki nem.

De abból is rohadtul elegem van, hogy aki 18 év alatt szexel, az egy felelőtlen buta ribanc, aki menő akar lenni...

14 voltam, mikor elvesztettem, komoly kapcsolatban, ami a mai napig tart (24 leszek), védekeztünk, nem csúszott be gyerek, nem lettem k*rva, és nem égtem ki. Engem pl ez legalább annyira zavar, mint sokakat a "gáz a szüzesség x év felett"...

2012. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A szűz emberrel szexelés ritkán nagy élmény. Általában kínos. Szerintem ez az oka annak, hogy ma már a szüzesség nem érték. Régen is amiatt volt az, mert a férfi birtokolta a nőt és ettől is gazdagabbnak érezte magát. Ma már a férfiak is egyenrangú partnere vágynak szerencsére, nem egy kislányra.

Persze van valami romantikus a tisztaságban és az ártatlanságban, de ez is attól romantikus, hogy benne van a beszennyeződés, a romlás lehetősége.

2012. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas ez alapján megitélni valakit.

(20/F,nem szűz)

2012. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!