Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves szűz vagyok és nem...

30 éves szűz vagyok és nem akarom megmondani az igazat a leendő barátnőimnek még később sem. Ha így csinálom az jó?

Figyelt kérdés
Vannak nők akik azt állítják szeretik a koros szűzeket, de aztán kiderül hogy szánalmasnak tartják.
2012. máj. 5. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csak, hogy kapj normális választ is:

Szerintem se mondd meg, a te korodban már égő a dolog, bár sokan járnak a te cipődben. Nem tehet róla valaki, hogy nem lett jóképű és vonzó a nőknek.

Persze az első menet nem fog sokáig tartani az biztos, de majd a második menni fog és nem fogják egyértelműen megmondani, hogy szűz vagy. Mondd azt, hogy régen voltál nővel és kész. Tapasztalt pasik is lehetnek gyengék az ágyban.

Szóval nem leszel vele őszinte, de inkább ne mondd meg, mert máshogy fog rád nézni és nem fogja úgy élvezni se, mert csak az fog a fejében járni, hogy mennyire kezdő vagy.

Ha alkalmi partner az első akkor nem kell tudnia, ha komolyra fordul és őszinte akarsz lenni vele, elmondhatod neki később is.


Amúgy én ajánlom a netes társkeresőket, én is ott találtam meg a párom. Ott se egyszerű a dolog, de ez már más téma...

2012. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha osszejosz valakivel, ne mondj neki a sex témárol semmit. Ha kérdezi, mondd azt, hogy már nagyon régen voltál novel. Nem kell azt hazudnod, hogy milyen sok not dugtál már, mond azt, hogy csak 1-2 novel voltál egyutt. Ez az arany kozéput.

Az oromlányhoz meg annyit, hogy nem kell semmiféle internet meg telefon, menj el egy kuplerájba. Bemész,kiválasztod magadnak a csaj, és megdugod. 3-4 alkalom után már belejosz annyira, hogy nem kell magyarázkodnod egy no elott. És még az onbizalmad is noni fog.

2012. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nőként ellenszenvesebb lenne az, aki prostitúciót vesz igénybe, mint az, aki szűz. Ha 30 évig kivártad, szerintem most már kapcsolatban veszítsd el.
2012. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal rosszabb az, ha nem mondod el. Persze nem ezzel kell bemutatkozni, de azért ha már elég régóta ismered, és úgy tűnik, hogy lesz valami/szóba kerül a téma, szerintem jobban tennéd, ha elmondanád. Nekem pl. az őszinteség sokkal fontosabb, mint hogy szűz-e vagy sem. Ha tetszik, akkor így is úgy is tetszik. Ha el tudom vele képzelni, akkor nem azon fogok fennakadni, hogy szűz. 24/L
2012. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 legion válasza:
Nem kell a nő orrára kötni,semmiképpen.Tudod,hogy működik a dolog,nem?Ha odafigyelsz rá,hogy menjen,lehet,úgy fog menni elsőre,mint ha övenedszerre csinálnád.
2012. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!