Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor ez hogy van?...

Most akkor ez hogy van? Lefeküdtem a barátnőmmel, ő azt mondta hogy neki ez volt az első. Vajon tényleg így volt?

Figyelt kérdés
nem éreztem a szűzhártyáját - lehet ezt érezni amúgy? - és nem vérzett, nem is fájt neki...tényleg szűz volt még?
2009. jún. 24. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden lány vérzik és nem is mindnek fáj. A szűzhártya átszakadhat, anélkül is, hogy lefeküdne bárkivel, de akár olyan rugalmas is lehet, hogy nem szakad ki elsőre. Ebből nem lehet 100%-ra megmondani.
2009. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem törvényszerű h mindenki vérzik,tudod van olyan h vkinek egyszerűden nincs születése óta.és attól még h nem fájt lehetett szűz.én is még szűz vok csak petting volt eddig és nekem sem fájt még először sem az ujjazás pedig elég hamar átváltott a barátom 2 ujjra és nem is véreztem.szal sztem felesleges ezen rágódnod,ha tényleg szereted nem mind1, sztem egy kapcsolat alapja a bizalom és sztem ha te ezt nem hiszed el neki hát nem tom nem túl tisztességes dolog.

am rem h jó vt mind2töknek :)

2009. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem vérzett anno az elsőnél. És nem is fájt különösebben inkább csak furi volt.

Ez valami olyan amit sosem fogsz megtudni. :)

De miért nem hiszel neki ha azt mondta?

2009. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem az első egyáltalán nem fájt! Semmi kellemetlent nem éreztem és nem is véreztem, tehát lehet hogy a barátnőddel is ez volt! Nem törvényszerű, hogy minden lánynak fáj az első...

Ha megbízható lány és nincs okod kételkedni benne, akkor szerintem elhiheted neki!


22/L

2009. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy nem hiszek neki. csak furcsának találtam. köszi a válaszokat. :)
2009. jún. 24. 18:30
 6/8 anonim válasza:

En sem vereztem egyaltalan, viszont fajt, de nem csak az elso (utana par honapig nem is akartam) hanem utana is parszor. Es ket masik baratnom is ugyanezt mondta, kezd olyan erzesem lenni, h csak felelemkelteskepp mondjak a fenottek, h vereznek meg nagyon faj stb.

Amugy igy harom ev utan tudom enmondani, h kb egy eve tenyleg elvezem a szexet, addig nem sikerult oromet lelnem benne.


L/19

2009. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel, miért nem nézted meg előtte? Biztos engedte volna.
2009. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem és cseppet sem fájt! A szűz hártyát meg nem úgy kell elképzelni mint egy kifeszített nejlonzacskót hogy te majd azt érzed! Lehet a hévben nem is figyelted.... Ha azt mondja akkor még az volt!
2009. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!