Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom le akar fektetni és...

A barátom le akar fektetni és én is szívesen lefeküdné vele csak hátráltat az életkorom. Meg a korkülönbség is. Nem tudom mit csináljak. Voltunk már szexközeli helyzetben de aztán meggondoltam magam és visszalépetm. Szerintetek lefeküdhetek vele?

Figyelt kérdés
szex, szexközeli helyzet, elhagyás
2012. máj. 15. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt? Szerelmesek vagytok egymásba? Kényszerít? Ő hány éves?

Ha ennyire nem vagy biztos benne, akkor ne tedd meg. Valamint, ha csak azért feküdnél le vele, mert ő akarja, és félsz, hogy elhagyna, ha még nem tennéd meg, akkor de menj bele a dologba. Csak azért, mert idősebb, kell hogy tudjon várni rád, amíg biztos leszel magadban és a kapcsolatotokban.

2012. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Ha ennyire zavar a korkülönbség akkor miért mentél bele egy ilyen "kapcsolatba".?
2012. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne feküdj le vele ha 17-18 alatti vagy,Ő csak a szexet akarja,te szerintem meg naív és éretlen vagy még.Majd ha elég érett leszel,akkor magadtól is tudni fogod,mit szeretnél,és aki le akar csak fektetni azzal nem állsz szóba.Várj még mert tuti nagyon fiatal,és éretlen gyerek vagy,nagyon megbánnád.
2012. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehol nem írta a kérdező, hogy "csak" le akarja fektetni...
2012. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hät ha zavar a kor kulonbseg akk ne. Pl en nem birom a nagy kor kulonbsegeket 23 vok es mult evbe akart velem 1 csajszi jarni 17 volt mondtam h nem nekem az sok ...19 20 tol johet szoba a dolog h kapcsolat stb ;)
2012. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű...
2012. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megítélni úgy, hogy a korodat és a barátod korát se közlöd...
2012. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintetek lefeküdhetek vele?"


LOL, nem, véletlenül se!!!

Ennyi ésszel te inkább ne feküdj le senkivel, a végén még terhes leszel, nem az ilyeneknek kéne szaporodni...

2012. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!