Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Egyszer azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Egyszer azzal jön hogy ő szeret és jó velem, aztán meg hogy sok a korkülönbség.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, összeismerkedtem pár hónapja egy tőlem pont 10 évvel idősebb sráccal. Nagyon jól elvoltunk, barátilag, aztán 2 hónap után én szerelmes lettem, elmondása szerint Ő is, lefeküdtünk. Ennek most egy hónapja, de pár napja meg van őrülve, hogy jaj őt zavarja a 10 év közöttünk, aztán meg hogy ő hogy szeret velem lenni... Kérdeztem hogy akkor most mégis mit szeretne tőlem? erre csak kitérő válaszokat tud adni... Mit kéne vele csinálnom? Nekem nagyon fáj ez, mert szeretem...
2012. febr. 29. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy nem akar tőled semmi komolyat, nem barátnőnek kellesz neki, csak arra, hogy néha lefekszik veled, arra vonatkozik a "jó veled lenni". Szerintem.

23/L

2012. febr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is.. de miért nem tud őszinte lenni?!
2012. febr. 29. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azért, mert pasiból van, a legtöbbjük gyáva féreg és hiányzik belőlük az őszinteség legapróbb csírája is! Engem másfél évig hitegetett egy szemétláda, aztán amikor kiderült, hogy teherbe estem tőle, közölte, hogy ő nem akarja tovább folytatni és vetessem el a gyereket. Amikor megmondtam neki, hogy megtartom a picit, lelépett. A sok stressztől, amit okozott, sajnos elvetéltem. Bár így 2 év távlatából visszagondolva, talán jobban jártam, bármilyen szörnyű is kimondani. Talán túlvagyok rajta. Vigyázz az ilyenekkel, nem szabad rájuk fecsérelned a legszebb éveidet! Keress olyan pasit, aki felvállal téged, sok sikert! :)
2012. febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tarts néhány hét szünetet vele. 2-3 hét alatt ki fog derülni, mi a szándéka veled. Ha ez idő alatt sem tudja eldönteni mit akar, akkor lapát. Egy ilyen idős férfi tudja jól mit akar, hidd el. Tapasztaltam, az én párom is 9,5 évvel idősebb nálam, és ő nem vacakolt hetekig. Pedig anno én 17 voltam, ő meg 26. Rákérdeztem mit akar, és határozott választ kaptam. Azóta már házasok vagyunk, és gyerekünk is van. Elhiszem hogy szereted, és szenvedsz ettől, de akkor is szenvedni fogsz, ha esetleg jól átvágja a fejedet, és kihasznál. Ezt tartsd szem előtt, tegyél mihamarabb pontot az ügy végére.
2012. febr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van... Hagyni fogom most.. ha akar keres. semmi szex. :D de hiányzik, az a baj...
2012. márc. 1. 00:53
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ennek most egy hónapja, de pár napja meg van őrülve,"

és abban az egy hónapban mi volt? Rendesen jártatok?


"jaj őt zavarja a 10 év közöttünk"

tipikus hülye kifogás, mert

1. amikor lefeküdtetek, miért nem zavarta?

2. ez a korkülönbség nem is olyan durva, és mindketten felnőttek vagytok, nem az van, hogy Te 14 éves vagy ő meg 24.


"aztán meg hogy ő hogy szeret velem lenni..."

Ha szerelmes lenne, nem így fogalmazna.


"Kérdeztem hogy akkor most mégis mit szeretne tőlem? erre csak kitérő válaszokat tud adni..."

Ágybetétnek kellesz neki, nem barátnőnek.


"Mit kéne vele csinálnom?"

Kidobni. Ha ehhez nincs erőd, akkor addig nem lefeküdni vele újra (illetve semmi hasonló), amíg nem jártok normálisan, amíg nem mond a barátnőjének, párjának. És nyugodtan meg is mondhatod neki, hogy neked normális kapcsolat kell, vagy semmi, ágymelegítő nem leszel (akármilyen szép szavakba is csomagolja)

2012. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen ettől féltem, hogy ő nem akar semmit, de akkor meg ne mondja nekem, hogy szeret.. ma is, hogy ő így szeret meg úgy szeret. Akkor miről beszélünk? Mindegy, most hagyni fogom, semmi szex, ha akar keres de ennyi.
2012. márc. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!