Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy normális fiú meddig képes...

Egy normális fiú meddig képes várni a barátnőjére?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha egy szűz lánynak van egy nem szűz pasija és a lány még nem akar vele lefeküdni akkor meddig képes várni rá? hány hónapig/évig?
2008. ápr. 23. 17:18
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
olvass vissza pár kérdéssel, ott leírtam az én esetemet (18 éves fiú..:)) kérdés,mi számít normálisnak. ha a pasi teljesen odavan a barátnőéért,mint én esetemben:), akkor vár, addig vár, amíg a barátnőjének nem megfelelő:) akár éveket.. de akad olyan is, aki elvárja,hogy a barátnője tegye ezt meg érte, és ha mégsem fekszik le vele,otthagyja.. ezzel csak az a baj, hogy a csajnak ez az első eset, szép emléknek kell lennie:)
2008. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Barátnőmék is ebben a helyzetben voltak. Ők fél évig vártak, de a pasi vette végül rá a barátnőmet. Sztem ezt Te ne engedd! Akkor feküdj le vele, amikor úgy érzed készen vagy rá, ne csináld azt amit ő akar és te nem! Sztem ez nagyon fontos, főleg a későbbi szexuális életedben. Tudom ilyenkor nehéz megállni és nem a kedvében tenni, de ne ugorj rögtön a karjaiba, érezze, hogy téged meg kell szereznie, ki kell érdemelnie! Amúgy mennyi idős vagy? És a barátod? Vagy csak egy általános kérdés volt?:)
2008. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
de tudni kell, hogy a férfiaknak nem egyszerű a várás. sőt,van hogy úgy érzik,nem bírják már tovább. talán jobban hajtják őket az ösztönök,mint a nőket, úgyh azért nem kell őket sokáig várakoztatni.
2008. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
"nem kell őket sokáig várakoztatni" erre annyit tudok mondani hogy ha a csajszi nem akarja akkor szerintem úgysem fogja. főleg ha még nem érzi hogy meg kell tenni. KÖszönöm az eddig válaszolóknak:) Első hozzászólónak annyit mondok, hogy örülhet a barátnőd, hogy olyan pasit talált, mint te mert a legtöbb 17-18 éves nem igazán úgy gondolkodik mint te :) szerintem. ez egy jó jel. :) örülök hogy még vannak ilyenek =). Amúgy én 16 vagyok barátom 17 és mondjuk van még bennem egy pár félelem a szexxel kapcsolatban.
2008. ápr. 23. 17:36
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én már leirtam máshol. Ugyanez a helyzet szüz-szüz 16 évesen. Majd 4 honap után megtörtént:) Sztem ideális votl a mi helyzetünkben. Akkor már nagyon nagyon szerettem:) Am igy utolag nem is értem mitöl féltem.. A szex az egy iszonyat jo dolog ha olyannal csinálod akit imádsz,és ö is odavan érted:)
2008. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én párom 7 hónapja vár rám :-)

Csak akkor tedd meg ha készen állsz rá, mert az elsőre mindig emlékezni fogsz. A legtöbb nem szűz pasi persze mindent azonnal akar, ahogyan az én párom is, de megértette az indokaimat. És ez tök jó, szerintem nem mindenki képes eddig várni. De aki nem vár rád, az nem is érdemel meg! Sok szerencsét :-)

2008. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
mi is kb 2 hét múlva leszünk 7 hónaposak:) de még egyáltalán nem érzem magam késznek...
2008. ápr. 23. 18:56
 8/26 anonim ***** válasza:
4%
1 hét bővel elég!!!!!!!!
2008. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
1 hét?:D te hülye vagy?:D te bárhol kefélsz bárkivel?
2008. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást akkor nagyon nagyon sokáig!!!!Ezek enm számok,hanem érzések...minnél jobban szeert annál jobban megért téged,ha még nem akarod....az 1 hetes válasz meg hülyeség
2008. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!