Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbáltuk de nem ment?

Próbáltuk de nem ment?

Figyelt kérdés
A barátommal megpróbáltunk együtt lenni.Gyertya, fonom vacsora, gumi minden....De nem jött össze, egyszerűen nem izgultam fel és nem élveztem semmit és mikor oda jutottunk teljesen bepánikoltam eltoltam magamtól annyira féltem és nem akartam az egészet.Ezek szerint nem állok készen rá?Vagy nagyon be volt tervezve az egész, pedig azt hittem így jobb lesz mert megnyugtat hogy minden el van tervezve.Utólag kiderült hogy ő is csak kényszerből akarta mert hogy aznapra terveztük én meg azért mert ő már annyira szerette volna és így is sokat várattam már. Mit tehetek?Meddig lehet várni még újra próbálkozhatunk?Már így is vártunk 1 évet.Esetleg járt már valaki más is így?Tapasztalatok? 18/

2012. máj. 25. 11:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyrészt talán tényleg nem állsz még készen másrészről próbáljátok meg akkor nem megtervezni mert lehet a tudat, hogy megtörténik, okozza a félelmet. Inkább egyszer pettingből menjen át a dolog szeretkezésbe.

23M

2012. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23N
2012. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel.Ne tervezzétek meg így.
2012. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Ne tervezgessetek! Ha eljön egy olyan pillanat, hogy mind a ketten felizgultok, akkor vágjatok bele!

A másik, hogy ne parázz! Bízz benne, hisz a párod. Nem fog semmi rosszat csinálni veled! :)

Mitől félsz?

2012. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
értem, köszi, mondtam neki hogy addig próbáljuk ujjal, hogy szokjam a dolgot legalább, attól nem félek annyira csak az érzéstől hogy milyen, dehát eddig csak olyan2 cm-re merte bedugni tovább nem merte meg azt mondta hogy mintha nem csúszna tovább, érdemes tovább tolni az ujját vagy hagyjuk?És ha bemegy teljesen attól nem szakad át a szűzháryta, az a baj hogy ő is tapasztalatlan még
2012. máj. 25. 11:55
 6/31 A kérdező kommentje:
az érzéstől félek, meg hogy valami balul sül el és terhes leszek pedig tablettát szedek meg gumink is van
2012. máj. 25. 11:55
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Az érzéstől ne parázz! Tény, hogy először fáj egy kicsit, de az nem komoly és hidd el, utána már nagyon jó lesz! :)

Azt hiszem, kicsit túlspilázod a terhesség témát is! Elég nagy gondot fordítotok a védekezésre, szóval ettől sem kell paráznod! :)

Elég méretes ujjának kell lenni, hogy átszakítja a szűzhártyád :D Egyébként pedig nyugodtan próbálkozzatok ujjal, nem lesz tőle semmi bajod! Ajánlom, hogy eleinte használjatok síkosítót, mert ahogy látom annyira rá vagy parázva, hogy szerintem nem leszel elég nedves.

2012. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Sokáig csak petting volt aztán meg mikor az már rutinná vált már nem féltem annyira és nem volt gond mert nem görcsöltem rá
2012. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ilyenkor fel se izgulok, akárhogy próbálkozik semmi...meg ha megpróbálja egyszerűen arra gondolok hogy vagy hagyom és túl leszek rajta vagy inkább hagyjuk abba és soha meg se próbáljuk, annyira kényszernek érzem.ezért is gondoltam hogy talán lelkileg nem vagyok kész rá.pedig még borozgattunk is hogy ellazuljak de nem jött be
2012. máj. 25. 12:08
 10/31 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy, akkor viszont ne erőltesd a dolgot! Ha nem akarod, ne csináld!
2012. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!