Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbáltuk de nem ment?

Próbáltuk de nem ment?

Figyelt kérdés
A barátommal megpróbáltunk együtt lenni.Gyertya, fonom vacsora, gumi minden....De nem jött össze, egyszerűen nem izgultam fel és nem élveztem semmit és mikor oda jutottunk teljesen bepánikoltam eltoltam magamtól annyira féltem és nem akartam az egészet.Ezek szerint nem állok készen rá?Vagy nagyon be volt tervezve az egész, pedig azt hittem így jobb lesz mert megnyugtat hogy minden el van tervezve.Utólag kiderült hogy ő is csak kényszerből akarta mert hogy aznapra terveztük én meg azért mert ő már annyira szerette volna és így is sokat várattam már. Mit tehetek?Meddig lehet várni még újra próbálkozhatunk?Már így is vártunk 1 évet.Esetleg járt már valaki más is így?Tapasztalatok? 18/

2012. máj. 25. 11:41
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
csak még 1 évet már nem akarok várni, mert félek ő se várná ki... én pedig meglennék szex nélkül, ahogy eddig is, de hát ő meg így szenved már mióta
2012. máj. 25. 12:16
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom, 2 lehetőség áll fenn:

1. Megteszed és valószínű nem lesz jó, mert ahogy látom, görcsösen félsz tőle és nem akarod, akkor pedig neki sem lesz jó... Tehát ez nem segít a kapcsolatotokon.

2. Nem teszed meg és vártok még egy kicsit. Ez esetben fennállhat, hogy nem vár rád és keres mást, de még mindig jobb, mintha olyasmit tennél, ami nem jó neked.

Egyébként minden rendben a kapcsolatotokban? Ha régóta jártok, szereted és bízol benne, akkor nem kéne ennyire félned a dologtól.

2012. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
szerintem rendben van.mondjuk szoktunk veszekedni, az is én miattam van mert könnyen megbánt hülyeségekkel,de mióta próbálkoztunk és annyira sok rossz történt elkezdtünk ezen veszekedni, hogy ki hibája volt
2012. máj. 25. 12:33
 14/31 anonim ***** válasza:

De előtte sem akartad valamiért és ennek általában oka van. Egyébként nagyon rendes barátod van, hogy ennyit vár rád, szóval becsüld meg, de ki kéne deríteni, hogy mi a gond, mert valami gond van, az biztos és a gond a te lelkedben/fejedben van.

Szerintem nem ártana komolyabban elbeszélgetned egy nálad tapasztaltabb nővel.

2012. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
nem lehet baj hogy góygszert szedek pl fogamzásgátló az pl úgy tudom csökkentheti a libidót, ezenkívül sok gyógyszert szedek meg szedtem mostanában, náthára meg szedek egyet migrénre is amire szintén rá van írva meg koleszterin szint csökkentőt is, bár azt már abbahagytam helyette vitamínozok
2012. máj. 25. 12:50
 16/31 anonim ***** válasza:
Igen, a gyógyszerek nagyban befolyásolhatják. Én csak 2 hónapig szedtem bogyót, de minden kedvemet elvette a szextől, szóval abba is hagytam és visszatértem a gumira.
2012. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
mit szedtél? yadine-t vagy volinát? én ezeket szedem vagy a fajtájuk nem befolyásolja és mindegyik ilyen hatással van?
2012. máj. 25. 12:56
 18/31 anonim ***** válasza:
yadine-t szedtem, nekem nagyon nem jött be.
2012. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ezeket? Többet is szedsz???
2012. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
volinát szedek de volt mikor nem volt és yadine adtak mert elméletileg ugyan az az összetevő
2012. máj. 25. 13:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!