Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbáltuk de nem ment?

Próbáltuk de nem ment?

Figyelt kérdés
A barátommal megpróbáltunk együtt lenni.Gyertya, fonom vacsora, gumi minden....De nem jött össze, egyszerűen nem izgultam fel és nem élveztem semmit és mikor oda jutottunk teljesen bepánikoltam eltoltam magamtól annyira féltem és nem akartam az egészet.Ezek szerint nem állok készen rá?Vagy nagyon be volt tervezve az egész, pedig azt hittem így jobb lesz mert megnyugtat hogy minden el van tervezve.Utólag kiderült hogy ő is csak kényszerből akarta mert hogy aznapra terveztük én meg azért mert ő már annyira szerette volna és így is sokat várattam már. Mit tehetek?Meddig lehet várni még újra próbálkozhatunk?Már így is vártunk 1 évet.Esetleg járt már valaki más is így?Tapasztalatok? 18/

2012. máj. 25. 11:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Egyébként a szexen kívül van más okod is arra, hogy fogamzásgátlót szedj?
2012. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
persze, eredetileg azért írták fel úgy kb négy éve mert kiderült hogy hormonzavaros vagyok, ennél többet én se tudok csak azt hogy azért mentem el mert nem jött meg egész nyáron, és valószínűleg anyámtól örököltem, szóval szednem kell
2012. máj. 25. 13:09
 23/31 anonim ***** válasza:

Akkor viszont egészen más a szitu.

Ha egyáltalán nem kívánod a dolgot, az lehet a gyógyszerektől, de lehet lelki oka is.

Mindenesetre ne erőltesd! Lehet 1-2 év múlva könnyebb lesz. Én minél idősebb vagyok, annál jobban kívánom a szexet. :P

2012. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
:D régebben mikor még új volt nekem a dolog mármint a szex marára kívántam, akkor jöttem rá hogy tudok magamnak örömet okozni(csikló orgazmus) szóval nemtudom, és egyre jobban nem kívánom
2012. máj. 25. 13:32
 25/31 Kittycica94 válasza:
Menjetek el bulizni és lájtosan iszogassatok, csiccsentsetek be.Ne legyen részegség de azért érezzétek az alkoholt. Az egy kicsit elködösíti a gátlásokat, meghozza a kedveteket! :)
2012. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
hát ha az az 1 üveg bor nem hozta meg....
2012. máj. 25. 16:04
 27/31 anonim ***** válasza:
és ha ő elégítene ki téged előtte orálisan? miért görcsöltök rá ennyire? :S
2012. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
csak én görcsölök rá... :S de nemtudok megnyugodni és másra gondolni, már próbáltam, meg nem az hogy rágörcsölök hanem hogy nem is akarom, nem kívánom a szexet
2012. máj. 25. 17:13
 29/31 Kittycica94 válasza:
De ne úgy direktbe borozzatok, hogy abból szex legyen...go el bulizni, szórakozni lazulni aztán majd alakul az este :)
2012. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
nem ment tovább 2 cmnél? nem a seggedbe dugta véletlenül?
2012. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!