Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbáltuk de nem ment?

Próbáltuk de nem ment?

Figyelt kérdés
A barátommal megpróbáltunk együtt lenni.Gyertya, fonom vacsora, gumi minden....De nem jött össze, egyszerűen nem izgultam fel és nem élveztem semmit és mikor oda jutottunk teljesen bepánikoltam eltoltam magamtól annyira féltem és nem akartam az egészet.Ezek szerint nem állok készen rá?Vagy nagyon be volt tervezve az egész, pedig azt hittem így jobb lesz mert megnyugtat hogy minden el van tervezve.Utólag kiderült hogy ő is csak kényszerből akarta mert hogy aznapra terveztük én meg azért mert ő már annyira szerette volna és így is sokat várattam már. Mit tehetek?Meddig lehet várni még újra próbálkozhatunk?Már így is vártunk 1 évet.Esetleg járt már valaki más is így?Tapasztalatok? 18/

2012. máj. 25. 11:41
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
hát nem :D biztos ne merte tovább, vagy izgultam és beszűkült...
2012. máj. 27. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!