Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 évesen lehet még pasim?...

24 évesen lehet még pasim? Vagy örökre szűz vénlány maradok?

Figyelt kérdés

24 éves fiatalos nő vagyok.

Soha életembe nem volt még pasim, de nagyon még olyanok se, akik akartak volna velem járni.

Nem tartom magam csúnyának, és fiúbarátaim is sok van.

Nagy a csipőm és ebből ugyebár fogyni sem tudok. Mellesleg sem vagyok kicsi, de mégis úgyérzem magam néha, mint egy deszka.

Nem vagyok nagy társasági lény. Ha buliról van szó, szivesebben megyek házibuliba, mint diszkóba vagy ide-oda.

De még házibuliba se sűrűn...

Van, mikor arrogáns vagyok, de nem tartom magam bunkó embernek. Kedves vagyok, de nem elég talpraesett.


Ha megtetszik egy fiú inkább elfordulok, nehogy észrevegye, hogy pirulok.


Szabadidőmben tévézek, filmet nézek, játszok a kutyámmal, magazinokat olvasok.


Mi lehet a baj? Hogy nem vagyok elég "bevállalós"? Vagy nekem is partiznom kéne orrba-szájba?

Segítsetek!:(

Köszönöm!


Kíméljetek meg az idióta válaszoktól.



2012. máj. 25. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nyitottság,önbizalom,kezdeményezőképesség.Ajánlom figyelmedbe ezeket a kézségeket,nekem is ezeken kell dolgoznom.


Ja és a 4.-ként írt válaszod is rátapintott a lényegre.

2012. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
szexet akarsz vagy kapcsolatot? ha szexet akkor bevállalósabbnak kell lenned és könnyen össze is jöhet. ha kapcsolatot akkor próbálj pozitív irányban változtatni a külsődön és állj nyitottabban az ismerkedéshez.
2012. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 jin ***** válasza:

Ha képet Küldesz magadról meg tudom mondani hogy a kuldod e a probléma forrása , ha beszélgetünk is akkor meg .....

Érted ugye

2012. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

minek küldjek képet? Mondom, hogy nem tartom magam csúnyának. Az alakommal vannak bajok, de azzal meg úgyse tudok mit csinálni. Ezt dobta a gép.


Igen, lehet, hogy a hozzáállásommal vannak gondok. Szerencsére mostanában sokat dumálgatok, barátkozok egy lánnyal, aki próbál pozitív gondolkodás felé terelgetni. De csak annyira amennyire kell.

Köszönöm, hogy segítetek. A társkereső oldalakat inkább kerülöm. Nem hiszek az ilyesmiben több okból sem.

Ki tudja kiről tesz fel képet az illető. És egy-egy megjegyzésnél mit hazudgál össze.

Minden ember aki oda regel, legalább 2 ismertetőjegyét meghamisítja. Kösz nem! :))))

2012. máj. 25. 18:37
 15/20 anonim ***** válasza:
buliban kérdezd meg csávókat, hogy felmehetsz-e hozzájuk. szerintem max fél óra :)
2012. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves lány vagyok és ugyanebben a cipőben járok mint,Te:).Én már biztos vagyok benne,hogy Velem van a baj...csak nem tudom miben és főleg hogyan változhatnék..a külsőmmel Nekem is vannak problémáim,elég husi vagyok,persze azt mondják a fiúk,hogy ezzel semmi gond nincs ,szeretik ha van mit fogni egy lányon,csak az a probléma,hogy még is mindegyiknek csak a csinos,sovány, és elég dekoratív vagy gátlástalan lányok kellenek.Jelenleg dolgozom az ügyön,hogy csinosabb legyek fogyózom is tornázom is és igen jobban megnéznek az utcán de kb ennyi...soha nem volt olyan,hogy kezdeményezett volna felém egy fiú,kivéve buliban totál részegen...nos azzal meg nem tudok mit kezdeni...Alapjáraton egy kedves,vidám lány vagyok imádok szórakozni hülyülni,igaz hogy elég hamar el is tudok keseredni:D de túllendülök rajta ,mindenkinek vannak rosszabb napjai nem igaz?:D szal én tényleg nyitott vagyok mindenre általában szimpatikus vagyok az embereknek ,és mégsem alakult ki semmi egy fiúval sem. A netes ismerkedésről nekem is ugyanez a véleményem,én már voltam fent pár oldalon ,nekem szinte csak rossz tapasztalatim voltak,mindegyik csak lefektetni akart vagy totálisan belém zúgott egy hét beszélgetés után.Szóval erről nem tudok túl sok jót mondani,de ki lehet próbálni igazából az ember nem veszít vele semmit,és sok embernek bevált.Nos én is kíváncsi lennék mi a probléma megoldása,szerintem de tényleg csak szerintem velünk lehet a baj:( és Nekem egyre jobban megy el a magabiztosságom emiatt,hogy senki nem közeledik "úgy" felém életben legalábbis,mert neten aztán mindegyiknek nagy a szája aztán mikor szeretnék találkozni,akkor meg nem nem érek most rá stb..stb:/ eléggé kivagyok ettől:D és hozzá teszem most már a testiségre is vágynék:D itt vagyok fiatalon most kéne élnem és tessék ez van:D remélem megoldódik a helyzetünk előbb vagy utóbb, sok sikert neked mindenben!(bocs ha hosszúra sikeredett vagy érthetetlen:D)
2012. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok én is , és kb ugyanúgy vagyok mint te. leszámítva , hogy én férfiból vagyok. Egy darabig stresszeltem ilyeneken én is , aztán úgy döntöttem beletörődöm a dologba , hogy magányosan fogom leélni az életemet. megpróbálom inkább a dolgok pozitívabb oldalát nézni. Pl.: Nem kell szülinapot meg évfordulót meg ilyeneket megjegyeznem, ezért nem kell ajándékot sem vennem, Nem kell azon aggódnom, hogy vajon megcsalnak-e épp, amikor nem tudom, hogy hol a nő. Nem kell elutasítanom semmit sem azzal a mondattal, hogy : Nem lehet , az asszony már vár rám.

Szerintem a kérdésedre a választ csak te tudhatod. ha nem akarsz szűz lenni, azt egy nőnek sokkal könnyebb megoldani mint egy férfinak. Elég rib@ncos ruhákat felvenni , dekoltázst kihangsúlyozni és kicsit terpeszteni. Persze ha otthonülősebb fajta vagy mint én , és nem akarsz szórakozóhelyekre járni, vagy olyan helyekre , ahol ismerkedni lehet és ha még az interneten sem keresel komolyan senkit és ha ezen nem is akarsz változtatni, akkor ez esetben a kérdésedre a válasz egy nagy IGEN. akkor örökre szűz vénlány maradsz. De van jó hírem is. Én és velem együtt a világ többi férfijának szerintem legalább a fele elvenné egy szűz vénlány szüzességét mondjuk olyan 35- 40 éves korig függetlenül a kinézetétől vagy a súlyától. Összegezve: a problémádra szó szerint milliárdnyi megoldás létezik, csak te vagy gyáva ahoz, hogy egyet is kiválassz közülük.

Ha az nem elég neked , hogy el vegyék a szüzességedet, mert te rendes pasit akarsz , akkor viszont le kell ereszkedned a férfiak szintjére és kezdeményezned kell, ha nálad nem akar senki sem kezdeményezni. Ez nehéz, persze nehéz , én tudom, de ha nincs más lehetőség akkor vagy így jön össze a dolog, vagy sehogy . csak rajtad áll.

Remélem semmi sértőt nem írtam. igyekeztem nem idióta választ írni, de hozzá kell tennem, hogy ha eddig a szerelemre vártál és az nem jött el, akkor rá kell menni a szexre. Én nem tettem és minden nappal egyre kisebb az esélye, hogy megtegyem és egyre kínosabb is a dolog, de mentségemre szóljon hogy férfioldalról azért sokkal keményebben is meg kellene dolgoznom, mint egy nőnek.

remélem segítettem, Jó szüztelenedést kívánok! :)

2012. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.


Nem csupán szexre vágyom, hanem ismerkedésre, felhőtlen flörtölgetésre, és igazatok van.

Ezek szerint a sarkamra kell állnom és ismeretlen fiúkhoz odamenni dumálgatni.


Fiúk-lányok! Akik hasonló helyzetben vannak mint én, nekik azt üzenem, hogy ne féljetek kezdeményezni, mert csak egyszer élünk és kár az életet elpazarolni gyávasággal. :)

A hétvégén megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon aranyos:) Lehet, hogy még lesz ebből valami.

Mindenkinek köszönöm!!!!

2012. máj. 28. 09:15
 19/20 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen huszonéves szűz lányokat keresek most a gyakorikerdesek.hu-n, hátha meg tudok ismerkedni valamelyikkel. Persze az adottságok nekem is számítanak: milyen szép egy lány, és milyen okos.


A széles csípő elsődleges nemi jelleg, ezért még vonzó is lehet a fiúknak ha nem túl kövér.

2012. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi újság? Lett azóta valami?
2013. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!