Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Császtook! Kezdjük ott h én...

Császtook! Kezdjük ott h én nem akarom. és végülis azt akarom kérdezni h elmek vele meg minden de ott akarom megmondani neki h csak szórakoztam vele. Szerintetek h mondjam meg neki úgy h utána még keressen? NORMÁLIS válaszokat kérek, köszii.

Figyelt kérdés
De van 1 osztálytársam eddig utáltuk egymást 1 kiskanálvízbe megtudtuk vna fojtani egymást de rá jöttünk h igazából teccunk egymásnak de ez most mind1. Na szóval ott tartottam h van az a fiú és rám szállt h feküdjünk le meg minden. És én végülis nem mondtam igent de ő úgy vette. És elkezdtem szórakozni vele h persze hol, mikor szval értitek? :D
2012. máj. 27. 22:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Az IQ betyár kishölgy válasza a kommentemre:


"nyomorék g*-i

te mit képzelsz te magdról te nyomornegyed??

direkt mondtam h csak NORMÁLIS VÁLSZOKAT KÉREK BA*ZD.. HA UNATkozol akk húzogáld a fa***don a bőrt te gyökér.."


Mellesleg megjegyzem nincs f*aszom, viszont egy alapvető műveltséget és intelligenciát tanultam az úgynevezett iskola intézményében és a szülők prototípusa rendes nevelésben részesített. Szerintem menj vissza babázni és fejleszd a szókincsed mert ez még egy putriban sem lenne megfelelő.

2012. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
nem az h nem tok fogalmazni.Hanem az van h még csak nekem ez volt az 1 kérdésem és nem tudtam h kel feltenni h csak 250 karakter meg ilyenek..és mivel már megírtam ezért nem akartam újból megírni ezért kimásoltam a szövegemből azt ami a stb.-hez tartozik és ezért csak oda raktam ezért tűnik érthetelennek 1 kicsit.
2012. máj. 27. 23:31
 23/29 A kérdező kommentje:

Mars..-nak azért h vegye észre magát h emberből vok én is mert eddig folyton szívozott most pedig meg csak arra kellek neki meg h járjak vele h ő legyen a nagymenő mert h neki van már barátnőjee..

és h visszakapjon 1 icike-picike szivatást

2012. máj. 27. 23:44
 24/29 HalkHogen ***** válasza:
67%
Elég büntetés az neki, hogy akkora sültbolond, hogy te kellesz neki. :-P
2012. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
kérdező majd ha elég érett leszel olyan 17-18-19-20 évesen vagy később akkor gondolkozz a szex dolgon ilyen gyerekeknek még nem való,ha nem akarsz ribi lenni mond meg neki hogy nem fekszel le vele,ha van eszed,tartásod akkor bizony nem fekszel le vele
2012. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Wedd elhő a helyesírási szótárt, mert ez így gháááz^^_

-.-

2012. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy következő alkalommal dugsz vele.XD

És minden alkalommal csináld ezt :D

2012. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
jó nagy gecci vagy. szegény srác csak dugni akar , és te meg ezzel akarod megszívatni? Remélem téged is jó átkúr majd valaki, és remélem neked csak utána mondják majd meg kiscsillag!
2012. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Basszameg hát ne rövidíts már mindenféle tinihülyeségeket, nem érteni mit írsz!!!
2012. aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!