Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megerősítés. Nem tudom érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerősítés. Nem tudom érdemes-e energiát fektetni a dologba?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban aki szimpatikus lett, úgy érzem én se vagyok közömbös a számára. Néha meg-meg akad rajtam a szeme. Nemrég kiderült, hogy van egy bátya akit én ismerek. Nem vagyunk puszipajtások de néha váltunk pár szót ( a bátyával). Bátyát megkérdeztem, hogy van-e valakije a húgának, azt mondta barátja nincs de udvarlója van így most "foglalt" a csaj. Kicsit eltántorított. Nem tudom folytassam-e a tervem;Suliba leszólítani váltani vele párszót, majd megmondani neki, hogy tetszik és megadná-e a számát.
2009. nov. 7. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. ,,úgy érzem én se vagyok közömbös a számára"

a/ közömbös = lehet a jó baráttal is

b/ még ebbe se vagy biztos

2. Bátya??? bátyja max (helyesírás 1-es)

3. Udvarolnak neki számodra = foglalt? Ez egy elég abszurd feltételezés.

4. ,,Nem tudom folytassam-e a tervem"

Eddig még semmit nem csináltál. Ha ez a terv és ezt folytatod, akkor az necces.

5. Ha még nem is beszéltetek és te letámadnád, és azt mondanád neki, hogy szeretlek. Szerinted megadná a számát? Inkább sikítozva elfutna.


U.I.: Attól, hogy lepontozol, attól ez még így van :D

2009. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
miért is ne beszélgetnétek? max baratság lesz belőle. de veszteni semmit nem vesztesz vele..hajra
2009. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

1. Az, hogy udvarlója van a lánynak, még nem jelent semmilyen elkötelezettséget - legalábbis az én olvasatomban ez azt jelenti, még nem egy pár.

2. Az is lehet, hogy a bátyja azért mondta, mert tudja, hogy tetszik neked a húga, Te viszont nem igazán tetszel a bátyónak és így akar távol tartani.

3. Mindenképpen beszélj a lánnyal - aztán majd kialakul valami...

2009. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!