Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretetből szerelem. Lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszee17 kérdése:

Szeretetből szerelem. Lehetséges? Megerősítés kellene.

Figyelt kérdés

Két és fél hónapja járok egy "az eddigiek alapján" nagyon rendes sráccal. Szóba került a szeretet szerelem téma..

És hát kisült a dologból hogy szeret engem de nem szerelmes. rosszul esett...

Amúgy nagyon rendes, sokat törődik velem.

Szerintetek lesz ebből még szerelem? Vagy úgy járok mint az ex-szel aki nagyon szeretett nem volt szerelmes és két és fél után dobott egy másik nőért

Igazából szerintem még várhatok hisz nem régóta vagyunk együtt. De kíváncsi vagyok mások véleményére is ! előre is köszi a válaszokat!


2010. márc. 25. 21:46
 1/9 anonim válasza:
nem
2010. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
igen
2010. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán
2010. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aha.
2010. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem bármiből lehet.
2010. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Noss!


Van szerelem első látásra és van szerelem sokadik látásra.


De még 2,5 hónap után is van esélyetek a szerelemre. Nincs veszve még semmi, de ha szeret téged, aggódik érted, törődik veled, úgy érzed, hogy imádja veled tölteni az idejét, és te is nagyon szereted ha melletted van, akkor egyenlőre nincs okod az aggodalomért, hogy nem lesz szerelmes.

2010. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szerelmet mindenki másképp éli meg,mindenki számára mást jelent.És igen,úgy gondolom van még rá esély,hogy szerelmes lesz.De talán jobb is ha kicsit később alakul ki.Sokan állítják úgy tartósabb a dolog.
2010. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis maradj vele! A voltbarátommal azért szakítottunk 2 hónap után, mert elmondta hogy nem szerelmes belém. Én pedig annyira megbántódtam ettől, hogy véget vetettem a kapcsolatnak. Most már késő bánat, lehet megszeretett volna, rövid ideig voltunk csak együtt és működött is a dolog, de elrontottuk :( .. szóval gondold csak át(Y) Remélem együtt maradtok!
2010. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! most is vele vagyok és egyre jobban szeretjük egymást:) Azt hiszem van még esély!:D
2010. márc. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!