Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán elmondjam, mert már 17 vok, és múlt héten vesztettem el.
2009. jún. 30. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Mi ez az újabb mizéria, hogy feltétlenül be kell jelenteni, hogy anyu megdugtak!!!

Kb. olyan nagy jelentőséget tulajdonítotok neki, mintha azt kéne bejelenteni, hogy halálos betegek vagytok!

2009. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mond el! Ha jo kapcsolatban vagy a szüleidel akkor!

gondolj bele ha te anya leszel szeretnéd e hogy a lányod beavasson a magánéletében ha szeretnéd mond el neki lehet h jol esne neki!

én elmondtam és nem akadt ki örült hogy el mondtam neki!

2009. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

ez függ attól hogy milyen viszonyban vagytok anyuddal!

Ha eddig nem nagyon szoktatok beszélgetni párkapcsolati dolgokról, akkor most szerintem ezt kár neki bejelenteni. HA meg olyan kapcsolatban vagytok, és szoktatok beszélgetni ilyenekről, akkor meg egyértelmű, hogy úgyis elmondod neki.


Én pl anyummal soha nem beszéltem semmiről, se menstruáció, semmi fiú dolgokról, igy azt sem jelentettem be neki, hogy na most már nem vagyok szűz. van párom sok éve, egyértelmű hogy tudja, mert nem hülye. de külön téma ez volt nálunk.

2009. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Legközelebb hívd el a szülőket is. Hát ha feldobod a kapcsolatukat!
2009. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!