Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1hete vasárnap barátomal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hete vasárnap barátomal szexeltünk de a végén lecsuszott az óvszer mikor vette ki. Azota rosszul vagyok és fáj a hasam is. Szüleimnek nem merek szolni mert azt se tudják hogy már nem vagyok szűz. Lehetek terhes? 14/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
szerintem elképzelhető... biztos kemény akart lenni a kölök aztán nagyobb óvszert vett
2010. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mikor kellene megjönnie? sok sperma került a hüvelyedbe, mikor kivette?

szerintem a tüneteket csak képzeled magadnak, mert már nagyon ideges vagy. :S nyugodj meg, szerintem csak vaklárma.

2010. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
78%
Minimális az esély,hogy baj lesz belőle.Inkább az idegesség miatt vannak ilyen tünetek.
2010. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is túlparázod a dolgot. Amúgy elélvezett a barátod?


De a legtutibb elmész az sztk-ba suli után megkérdezed hova kell menni nőgyogyihoz neked és sutyiba elmész. Ő elmagyarázza amiket tudni kell és segít neked.


Vagy az uzsipénzedből veszel egy tesztet és lepisiled. Kb 700 ft.

2010. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
azt csak beképzeled, vagy mástol van. mert ha még terhes is lennél nem egyből jelenkezne ilyen tünetek.
2010. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Tuti gyereket vársz!

(viccelteeeem xd)

ne parázzz 100 h nemlessz semmi

2010. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz semmi gáz :) Legközelebb óvatosabban:)
2010. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

A hüvelyeden kívül volt az óvszer? Mert úgy semmi gáz nem lehet.

Legközelebb vegyetek kisebbet..

2010. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
hat, amikor veszi ki, és lecsuszik, akkor kifolyhat belőle a cucc, és lehetsz terhes. ha nem igy volt, akkor sztem nem. miért is kell 14 évesen szexelni?? :))
2010. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Áháhhháháááááááááááááááá 14 évesen szexelteek??????????????????HÁÁÁÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ xd!!!!
2010. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!