Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mondjam el szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el szüleimnek, hogy szeretnék tablettát szedni? Arról se tudnak, hogy nem vagyok szűz. Anyuval nehéz erről beszélni mert ellenzi az egészet, pedig majdnem 18 vagyok. :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne mond el nekik?
2010. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy.Elmész dokihoz és felíratod vele.Orvosi titoktartás miatt nem mondja el anyádnak.
2010. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha van komoly kapcsolatod, ami miatt akarsz tablettát szedni, és jóban vagy a párod anyukájával, akkor megkéred, hogy segítsen dokit intézni. Nekem is ő segített
2010. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nekem az anyukámmal nagyon rossz a kapcsolatunk szinte mindig veszekszünk,nem lehet vele beszélni,de megkértem hogy jöjjön el velem és ezt az egyet intézzük el nehéz volt rávennem magam hogy beszéljek vele de megérte mert ebbe az egybe megértő volt.Szerintem ha beszélsz anyuddal biztos segíteni fog:)

szerintem nem szeretne még unokákat:)

2010. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp elszeretném mondani,mert nyugodtabb leszek,ha tudnak róla:) csak nehéz odaállni...
2010. máj. 2. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha így van, akkor mindenképp meg kell mondanod, de ne úgy h kimész a konyhűába és futtába mondod neki:)

leülteted, h tudja h komoly dologról szeretnél beszélni, elmondod h szeretnél biztonságosan szexelni, mert úgy érzed h kész vagy rá és szeretnéd, és ezért tablettában bízol a legjobban.

Erre nem mondhatja azt h nem, mert ez a legjobb választás!

Sok szerencsét!

2010. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En nagyon szeretem a csaladom, es ugyan abba a helyzetbe vagyok akarcsak te, en simman megcsinaltam a hatik mogott,ha reszletezem csak veszekedne velem.
2010. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:) Esetleg tapasztalat,hogy hogyan reagáltak a szülök?
2010. máj. 4. 19:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fafejűek, hogy legalább az anyukáddal nem lehet ezt megbeszélni az a szülők szégyene, nem a tied. egyedül is el tudod intézni a tabletta-felíratást, nem vagy már kislány, a doki fel fogja írni és a szüleidnek nem kell róla tudni. ha felesbe fizeted a barátoddal (márpedig így korrekt) akkor a zsebpénzedből is kijön az ára 3 havonta. a lényeg, hogy védekezz megbízhatóan, és erre a tabletta a legmegbízhatóbb. szörnyű tortúra egy abortusz (én tudom), ne kelljen soha átélned, úgyhogy nyomás a dokihoz tablettát íratni!
2010. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mikor felvetettem anyukám örült, épp mondani akarta ő is, kb 1 éve voltunk majdnem együtt, most volt a 3. évfordulónk:) 17 vok
2010. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!