Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztenétek a szüzességeteke...

Elvesztenétek a szüzességeteket egy átlagos kinézetű viszont édes csajjal?

Figyelt kérdés
17f és még én is szűz vagyok.
2012. máj. 29. 21:49
1 2
 11/15 Dönci91 válasza:
10%
hát igen értek hozzá mivel nővér vagyok és a gumi nem nyújt teljes védelmet az AIDS-el szemben.és soha nem tudhatod kivel feküdt le előtted hát jó gyomrot hozzá!!!az AIDS pedig nem látható jobb félni mint megijedni!és ha már itt tartunk sok nemi betegség van ami szintén nem gyógyítható...de a kérdésre a válasz : ha ismered és megvan köztetek ami kell akkor igen.nem a szex ellen vagyok csak ésszel kell csinálni!
2012. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

jézusom ne hallgass az első kommentelőre!

Nagyon nem mindegy kivel veszíted el (sajnos magamon tapasztaltam). Igaz,hogy az első a nőket jobban megrázza, ha rossz, de szerintem a pasikat sem hagyja hidegen ha egy hüly* pics* kihasználja! Mindenképp olyannal feküdj le, aki normális és nem erőltet semmit! Ha valamiben nem vagy biztos,hogy akarod akkor inkább ne menj bele, nehogy később megbánd és visszaüssön a jövőben. Nem az a lényeg,hogy minél előbb elveszítsd el, mert ,hogy az "milyen menő", hanem hogy a megfelelő emberrel, aki megérdemli. És ha valaki ez miatt piszkál azt szard le, akinek fontos vagy annak nem számít,hogy szűz vagy-e még vagy sem. Meg ettől nem leszel kevesebb. Tehát ez alapján ítéld meg,hogy azzal a lánnyal akit kiszemeltél érdemes-e?


18/L remélem segítettem :)

2012. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
igen!
2012. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jóhogy, verd el amilyen gyorsan csak tudod, fiúknál undorító dolog a szüzesség...

f18

2012. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hunter92 ***** válasza:
Nagyon válogasd meg, hogy kivel fekszel össze, azt meg pláne, hogy egyáltalán kivel veszíted el. Egyébként az átlagos lányok általában jobbak az ágyban, mint a fullos bombázók. Nincsenek elszállva maguktól, ezért sokkal odaadóbbak. Legalábbis, amennyire eddig tapasztaltam. De az első alkalomtól ne várj túl sokat, az nem szokott valami jó lenne. Bár fene tudja, megfelelő partnerrel lehet, hogy más a helyzet. Én 16 évesen vesztettem el (most 20 vagyok). Már nagyon akartam a dolgot és úgy voltam vele, hogy mindegy már, hogy kivel csak legyen már valami. Hiba volt, nagyon vacak volt, totál kiábrándulás. Szóval csak okosan!
2012. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!