Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hasfájással jár az első szex...

Hasfájással jár az első szex utáni esetleges vérzés?

Figyelt kérdés
egyik este megvolt az első szex, másnap elkezdtem vérezni és a hasam is fájt. hasfájással jár az ilyen vrzés vagy ez menstruáció?
2012. jún. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem menstruáció. Nekem szex után gyorsabban megjön. Úgy értem pl. hogy pénteken kellene menstruálnom, de ha szerdán szexelek, akkor már csütörtökön megjön. Amúgy hány éves vagy? Számold ki, hogy mikor kellene menstruálnod rendesen.
2012. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Nem rendszeres a menstruációm. Általában ilyen 40 napra jön meg de van mikor kimarad egy akk utáma nem tudom mikor jön meg.de van mikor kerek r honap.szval egyáltalán nem rendszeres
2012. jún. 2. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor szoktam azt mondani,hogy 'megin hülye az asszony :))))))))))))
2012. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
:( Nekem is nagyon faj, de nem csak az alhasam, hanem az egesz hasam. Tegnap vesztettem el, es azota pecsetelo verzesem is van... Kezdek felni, hogy teherbe estem, pedig vedekeztunk, de megtortenhetett. Maahol meg aztcolvastam, hogy lehet a szexxel jaro verzes es a hasfajas nemi betegseg jele. Segitseg!
2013. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!