Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom probléma-e de...

Nem tudom probléma-e de amikor elvesztettem a szüzességem nem véreztem de a körülbelül 10. alkus közben igen bár egyáltalán nem fájt. Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 04:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nem voltál eléggé nedves és ezért véreztél.

De ha úgy gondolod menj el orvohoz,hiszen azzal nem vesztel semmi,max. megnyugodsz ,

2009. júl. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

orvoshoz *

veszítesz

2009. júl. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajod. Néhány lánynak olyan rugalmas a szűzhártyája, hogy csak a sokadik alkalommal, vagy egyáltalán nem is szakad el. Ha jobban érzed magad tőle, menj el orvoshoz, vizsgáltasd meg magad, bár szerintem szereznél magadnak tíz kínos percet egy nőgyógyászati rendelőben. Ezt innentől neked kell eldöntened;)
2009. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elöttem író emberkével.

minden lánynak más a szűzhártyája.

Vannak, akiknek olyan vékony, és nagyon elöl is van, hogy egyszerűen tánc, vagy testnevelés óra alatt is elszakadhat.

Vannak olyanok, akiknek már 3 gyermekük is van, de még mindig "szüzek"

Én pettingelni akartam a barátommal. Akkor véreztem. Gondolom már nem vagyok szűz.

De a szüzesség nem ettől függ.

Az egész lelki dolog.


Na de visszatérve, nincs semmi bajod, mindössze az, hogy a szűzhártyád rugalmasabb, és vastagabb, netán feljebb helyezkedik el.

2009. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!