Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy huszoneves, gatlasos,...

Egy huszoneves, gatlasos, szegyellos es felenk fiu szemelyisege valtozhat meg, ha elveszti a szuzesseget?

Figyelt kérdés

Szoval ha valaki huszonevesen meg szuz es mellette elegge gatlasos, felenk, zarkozott, az a szuzesseg elvesztese utan nyitottabba valhat, elofordulhat, hogy valtozik, jobban kimeri mondani a velemenyet, batrabb es magabiztosabb lesz?


Mas szavakkal: a szuzesseg elvesztesenek lehet-e ilyen jellegu szemelyisegformalo hatasa?

Elmondanatok a sajat tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban?


2012. jún. 5. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát javulás lehet. de ne várj túl sok mndent
2012. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Talán igen, egy próbát mindenképp megér, ártani meg nem hiszem, hogy tudna.

Ez irányú személyes tapasztalatom nincs.

2012. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tudod ezzel csak 1 rohadt nagy BAJ van! Ha felenk vagy pozitiv elmenyekre lenne szukseged, hogy megszilarduljon az onbizalmad, de ahhoz, hogy pozitiv eredmenyeid legyenek, meg nagy onbizalmad kene legyen es probalkozonod kellene. Ez egy ilyen huncut ordogi kor:D
2012. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem.A szüzesség elvesztése önmagában nem változtat semmin.Fizetsz egy ku/rvának,pördül rajtad egyet és már nem is vagy szűz.Változás:0.

Egy olyan párkapcsolatnak viszont,ami érzelmekre alapul és időközben a szüzességedet is elveszted és a bizalom egyre magasabb szintjeit éled meg,nos az már más tészta.Az hathat rád pozitívan,hiszen lesz egy olyan ember,aki előtt megnyílhatsz,lehetsz gyenge,lehetsz félénk és még szeretetet is kapsz.

2012. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És hogy akarod elérni azt,hogy a csaj bemásszon az ágyadba?
2012. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

4!


Igen, persze. Csak ez nem fog eljönni sohasem, ha a gátlásai nagy részét a szüzessége/tapasztalatlansága adja. Így mindig is önbizalomhiányban szenvedő, gátlásos, félénk marad, amitől, ha még merne is ismerkedni, menekülnének a lányok.

Ezzel szerintem semmit sem veszíthet.


Szerintem te lány vagy. Lányok szokták ennyire felmagasztalni az első alkalmat. Egy fiúnak szerintem sokkal fontosabb, hogy minél előbb túl legyen rajt, hogy ez ne ébresszen benne gátlásokat. Bőven ráér utána szerelmesnek lenni, ha már gyűjtött elég tapasztalatot, bátorságot az ismerkedéshez.

2012. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem. Én vagoyk az élő példa rá. A szüzességem elvesztése óta is ugyanolyan félénk, szégyellős, gátlásos fiú vagyok, mint azelőtt, de azt elismerem az ágyban egészen szenvedélyes és vad voltam. :P
2012. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy jön össze a dolog.


1.) Ha összejössz egy lánnyal, mondhatni meghódítod és után le is fekszik veled, akkor nőni fogod az önbizalmad és a többi, de nem a sex miatt, hanem mert végigcsináltad az egészet.


2.) Ha csak úgy összejön - prosti, megsajnál egy lány, részegen bátrabb vagy a kelleténél, stb - akkor valószínűleg semmi vagy csak minimális hatása lesz.


Viszont se az 1., se a 2. esetben nem fogsz olyan világmegváltó változásokon átesni, mint amiket a kérdésedben leírtál.

Az hogy nem vagy szűz inkább akkor fog számítani, ha szexre kerül a sor.

De nem leszel se nyitottabb, se bátrabb, se magabiztosabb.


Viszont ha az első alaklom után úgy döntesz, hogy nekiugrasz, akkor idővel változni fogsz. IDŐVEL.

2012. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

Hát max annyi hogy egy minimálissal több önbizalmad lesz.

Ja és ,hogy ha olyan vagy a szexben mint én, akkor még azt is el könyvelheted hogy szexzseninek születtél.:D

2012. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy megváltozik. Örökké változunk, és ez egy nagy élmény lenne. Az kérdés inkább az, hogy jó vagy rossz irányba változik. Ha rossz nővel csinálod, rossz irányba változik, ha jó nővel csinálod, és feleségül veszed, valószínűleg jó irányba változik.
2012. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!