Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy huszoneves, gatlasos,...

Egy huszoneves, gatlasos, szegyellos es felenk fiu szemelyisege valtozhat meg, ha elveszti a szuzesseget?

Figyelt kérdés

Szoval ha valaki huszonevesen meg szuz es mellette elegge gatlasos, felenk, zarkozott, az a szuzesseg elvesztese utan nyitottabba valhat, elofordulhat, hogy valtozik, jobban kimeri mondani a velemenyet, batrabb es magabiztosabb lesz?


Mas szavakkal: a szuzesseg elvesztesenek lehet-e ilyen jellegu szemelyisegformalo hatasa?

Elmondanatok a sajat tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban?


2012. jún. 5. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha nagyon büszke leszel, hogy lefeküdtél valakivel, bár nemtudom...


De a "HELYESÍRÁSOD" még megváltozhat ;)

2012. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Agnetha válasza:
Kedves gátlásos fiú!Tanácsolnám, hogy először is ne a korodbeli lányokkal kezdj, hanem keresd egy idősebb hölgy/nem matróna /ismeretségét.Ők tudják, hogyan oldják fel a gátlásokat, sokkal megértőbbek, elnézőbbek,ráadásul megtanítanak majd sok-sok dologra.Ehhez kívánok sok sikert,üdv:Agnetha
2012. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szüzesség elvesztése nélkül is megváltozhat.


Az ember személyisége folyamatosan tud változni, ha más szemmel kezdi el nézni a világot. Mindenki egy bizonyos "szűrőn" keresztül, szubjektíven értelmezi a külvilág eseményeit, ha ezen változtatsz, akkor gyökeres változást tudsz elérni az életedben.

2012. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát ne várj tőle túl sokat, talán igen, talán nem. én nem változtam tőle semmit anno. viszont ne k*rvával veszítsd el, mert attól mégkevésbé lesz önbizalmad
2012. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsóra annyi lenne a válaszom:

Ha valaki már régóta szenvedik a szüzesség nyomásától, annak egy prosti is segítség lehet. Pl én sok kalandba azért nem mertem belemenni, mert szűz voltam és rettegtem, hogy bénázok. Persze egy szextől még nem tanul meg az ember szexelni, de jóval nagyobb önbizalommal mehet bele kalandokba is akár és a leendő barátnőivel is jóval kezdeményezőbb lehet, nem kell szégyenkeznie a szüzesség miatt. Ugyanis sok lány gáznak tartja pl 23-24 évesen. Sajnos saját tapasztalat...


Annyit elismerek viszont, hogy a szüzesség elvesztés nem oldja meg a személyiség problémáit. Tehát akinek sosem volt nője, és sosem tudott mert megszólítani lányokat, azoknak ezután se fog menni. Viszont akinek már voltak barátnői, és voltak csajkalandjai... csak bénázott eddig, annak jó nagy segítség lehet. Ez tuti. Egy világ nyílik ki ilyenkor.

2012. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!