Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves leszek a barátom 20....

15 éves leszek a barátom 20. másfél éve vagyunk 1ütt. Már tervezzük, hogy lefekszünk egymással de félek h a szüleim +tudják! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha kellőképp megbíztok egymásban,és szeretitek egymást,no meg mindketten fel vagytok készülve a dologra akkor nyugodtan megtörténhet a dolog,ha belegondolsz a szüleid is voltak fiatalok,és ők is éltek nemi életet!Gondolom a 1,5év alatt már bemutattad a szüleidnek,és elfogadták,hogy a lányuk felnő:) Egyébként nem muszáj elmondani a szüleidnek,ha nem akarod!
2009. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Olyan helyet kell találni ami szülö mentes. :)

Hidd el ha jol átgondolod tuti van olyan hely...

Másik város stb ahol kevesebben ismerik öket stb..

2009. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megbízunk 1 másban és nagyon szeretjük egymást! mindketten felvagyunk készülve!attol félek ha megtörténik a dolog észreveszik:S ez az 1 dolog tart vissza :S lehet hülyeség de én ettől félek a legjobban
2009. júl. 3. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ne félj,tudják,hogy a kicsi lányuk,már majdnem felnőtt ember:)Meg fogják érteni,de a legjobb ha kerestek egy szülő-mentes helyet,mondjuk ha van hobbitok,ahova ki tudtok menni,amikor a szülők nincsenek kint,esetleg hotelszoba ha van rá pénzetek,vagy akár a barátodnál is lehet,a lényeg,hogy ha lehet NE nálatok legyen,vagy úgy ha nincsenek otthon a szülők!:)

1.voltam!

2009. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem a válaszaid 100%ban hasznosak!! köszönöm :)
2009. júl. 3. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a múlthéten szeretkeztem először a barátommal, én 15 éves vagyok, ő pedig 19.

Hozzájuk mentünk fel, mert az apukája elutazott, a nővérei pedig elpárologtak pár órára... =)


Megoldható, hogy a barátodéknál hasonló módon nyugit találjatok? Nálatok semmiképpen se maradjatok, mert folyton parázni fogsz, hogy maradt e valamilyen árulkodó jel, vagy egyebek, magamról tudom.

Legjobb barát üres lakása? Vagy elmehetnétek nyaralás címszóval két nap egy éjszakára valahová, az felejthetetlen élmény lenne, szerintem.

Utolsó lehetőségnek használjátok csak a hotelt, mert az egy csöppet illúzió és érzelem romboló lehet.


Ne izgulj egyébként, mert csak te látod majd magadat másnak. Én is. Más a szemem, a tartásom és másképp mosolygok, mégse tűnik fel senkinek. A legjobb barátnőm se vette észre. Anyu egyik nap, amikor ruhát próbálgattam megjegyezte, hogy örül, hogy a ilyen magabiztosságra tettem szert, régen nem ilyen voltam, biztos az új hajszínem miatt van. 'Persze anyukám, a hajszín....xD'


Szóval no para! =)

2009. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!