Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg kéne tennem? Ha rákérdez...

Lana95 kérdése:

Meg kéne tennem? Ha rákérdez bele menjek?

Figyelt kérdés
16 vagyok és van egy barátom. Egy picit bizonytalan vagyok, már rég együtt vagyunk, és én azt hiszem beleszerettem. Ő is így viselkedik csak még nem mondta ki, de még én sem. Gyakran tesz olyan mozdulatokat, amik eleinte kedves meg romantikus mozdulatok, de utánna már inkább szexuális jellegűek. Szerintem akarja, én viszont nem vagyok biztos benne, mert mégis csak ő az első barátom, nincs viszonyítási alapom . Nem tudom mit kéne éreznem... (ő nem szűz)(én igen)

2012. jún. 18. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
ha nem mész bele elhagy előbb utóbb.
2012. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
még ne tedd meg sztm.
2012. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor engedd neki, ha akarod...ha nem érti meg, zavar el a g*cibe!
2012. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Vagy mondd neki, hogy oké, de csak akkor, ha nem védekezünk, és ha gyerek lesz, megtartjuk.
2012. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs, hogy valamit meg KELL tenned. akkor feküdj le vele, ha teljesen biztos vagy mindkettőtök érzéseiben és abban is, hogy el akarod veszteni a szüzességed és vele akarod elveszteni. az első alkalom fontos, így ne hamarkodd el. ha tényleg szeret téged, megérti, hogy várni szeretnél, és nem fog elhagyni, ellenkező esetben nem érdemel meg téged. én elcsesztem az elsőt, a mai napig bánom, hogy elhamarkodtam.

17/l

2012. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dionsyia ***** válasza:
100%

Akkor menj bele, ha már te is egyértelműen akarod. Ha már nem bírod magad visszatartani,annyira be vagy indulva. Mert addig csak engeded a dolgot, és passzívan fogsz résztvenni benne.

Aki csak "enged" utána átkozni fogja magát, hogy miért nem tudott egy határozott "NEM" -et mondani addig,míg nem akarta szívvel-lélekkel.

Hagyd ezeket a kedves, szexuális mozudlatokat, amíg úgy érzed, jól esnek, ha már túl soknakgondolod, jelezd. Mondd neki, hogy ha esetleg valamire nemet mondasz, az nem NEKI, a fiúnak szól, hanem egyelőre csak a szexnek. Nehogy magára vegye és bevágja a durcást.

2012. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
ha biztos vagy abban hogy szeret és óvatosan fog bánni veled akkor menny bele végülis elöbb utóbb úgyis megtörténik az első. de ha nem érzed hogy eléggé szeret és óvatos lesz akkor nem menj bele! :)
2012. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 László22 ***** válasza:

Nem kell megtenned, nem igaz annyi ilyen fajta kérdés van már kiírva nem tudtok onnan információhoz jutni? Azt írom le amit már sokszor leírtam, ne tedd meg várj még, ha zsarolni akar, akkor hagyd el a francba, ha hamar oda adod magad akkor miért harcoljon tovább? Főleg az első, sok pasi bármit képes megadni hogy egy szűz csajnak elvegye. Sok-sok mindent. Én a helyedben leülnék vele megbeszélném ezt vele, persze éreztesd hogy nem vagy frigid és nem azért mert nem akarod soha vagy ilyesmi, csak a megfelelő alkalomra vársz. Meg ügye a fogalmazásodból ez még nagyon kezdő kapcsolat, ,, azt hiszed szereted, és úgy látod ő is így vélekedik csak még nem mondtátok" komolyan oda adnád ezt a dolgot egy ilyen kapcsolatért? :D Nem ajánlom.

23/f.

2012. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!