Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy ne izguljak...

Mit tegyek, hogy ne izguljak ennyire az elsőtől?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve járunk együtt, én 17 vagyok, ő pedig 20. Már többször megujjazott, amit nagyon élveztem is, de amikor legutóbb már majdnem belém hatolt, egyszerűen ellöktem magamtól, mert nagyon félek tőle. Előtte több mint egy órán keresztül simogatott és izgatott minden féle módon, de én még mindig nagyon félek. Mit tehetnék ennek leküzdése érdekében?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. jún. 25. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy feles vodka segít. Nem vicc.
2012. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja az alkohol nekem is segített. Nem vodka hanem bor. 1 deci és ment minden. Pedig előtte én is beijedtem, pedig szűz sem voltam már (2. pasim). Csak egyszerűen a kettő közt sok idő telt el és az első egy brutálisan hüllő fazon volt...

23/N

2012. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Szegény srác, egy órán keresztül simiz és izgat, azután ellökni már szinte bunkóság-számba megy. És szintén félős lány vagyok. De ezt már nem lett volna pofám megcsinálni a sráccal.


Szóval, figyi. Az ujjazást élvezed, ergo ezt is fogod - tedd félre a félelmed, gondolj arra, hogy szereted a barátod, és neki akarsz szerelemből örömet okozni - csak engedd, hogy betegye - nyugi, aki ilyen türelmes, NAGYON vigyázni fog rád. Engedd, hogy betegye, aztán belejössz, mint kiskutya az ugatásba, és élvezni is fogod.


Amúgy inkább két feles vodka. :D Az sem rossz, de én kihagynám az alkoholt. A srácra gondolj, nézz a szemébe, ne is figyelj arra, hogy mit tesz és dugja be... :) Hajrá


18L

2012. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem a következő alkalommal nem fogok ennyire ráparázni!
2012. jún. 25. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Tök normális hogy izgulsz:D Csak ..gondolj bele.. ha az ujjazást élvezted, és szereted, és fel tud izgatni és odafigyel rád.. akkor mégis miért lenne rossz? Lazulj el és csak élvezd. Hidd el ..nagyonnagyonnagyon jó dolog:D És nem mindenkinek fáj ám az első, nekem csak furcsa volt de egyáltalán nem fájt és a végén egyszerre élveztünk el:) Ha szereteten alapuló, tartós, jó kapcsolatotok van akkor nem lesz semmi gond.
2012. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!