Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért izgalmas egy felnőtt...

Miért izgalmas egy felnőtt nőnek, ha egy fiatal fiú közeledik hozzá?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mi motiválhat egy olyan kapcsolatot, amelyet egy tinédzser srác (ált. 15-20 éves) alakít ki egy felnőtt nővel, gyakran családanyával (35-45 között). A nőnek maradt ki valami fiatal korában, amit így kíván pótolni, vagy egyszerűen jót tesz a büszkeségének, hogy egy serdülő korban lévő fiú érdeklődik iránta? Ez valamiféle kapuzárási pánik? Van valaki, aki esetleg éppen a szüzességét veszítette ilyen módon el? Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 27. 05:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elöbbi, nem élte meg ezt az élményt mikor mindenki más igen, szeretné ő is átélni.

Ha a büszkeségről lenne szó akkor felvállalná már csak azért is hogy más is tudjon róla különben értelmét vesztené az egész, de erröl nincs szó, inkább takargatják mint dicsekednek vele.

2012. jún. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért izgalmas ez egy középkorú nőnek, mert büszkeséggel tölti el, önbizalmat ad a közeledés amit esetleg otthon nem kap meg. Felébreszti magában a talán régen elfelejtett érzelmeket, vágyakat és izgalmakat, ráébred, hogy még mindig nő hisz egy fiatalnak is tetszik. A ember legerogénebb zónája az agy, egy kis kedvességre, bókra vagy közeledésre az agy utasíthatja a szivet és a testet.

Van ebben a témában egy tanulságos film is, a címe : A Hűtlen. Richard Gere és Diane Lane a főszereplő, érdemes megnézni, hogy mit vált ki egy középkorú nőből egy fiatal férfi közeledése.

2012. jún. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért jó az idősebb nőnek fiatal srác mert ettől több önbizalma lesz büszke lesz magára hogy képes elcsábitani egy fiatal srácot legyezgeti a hiuságát vele. Bemutatja hogy igen ő még x évesen is egy jó nő és kell a fiatalabbaknak plusz egy fiatalabb srác több mindent tud megadni az ágyban ha betanitja, mint a vele egykoruak és több az energiája
2012. jún. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Micsoda hülyeség,a legfiatalabb lány akivel voltam 20 éves volt.Ö se nevezhető tininek már.Még sincsen hiányom.
2012. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó itt a fiatal pasi és az érett nő volt a kérdés...:)

A nőnek is van mit tanulnia a fiataltól. És a fiatal srác általában tovább bírja a tempót... :D

2012. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztosan sok igazság van az előttem szólok válaszában, de én ez esetben egy egyszerű dolgot emelnék ki: hasonlíts össze egy 20 éves testét egy 40-50 éves fickóéval. :))
2012. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

És ha ez nem elég: ha "csak" szexről szól a kapcsolat, a fiúk-férfiak 20 körül vannak teljesítőképességük csúcsán. Az idősebb férfi lehet tapasztaltabb, de olyasmit is rebesgetnek, hogy egy nő meg 30-30 után éri el szexualitásának csúcspontját, ekkor teljesedik ki valóban, ekkor tudja megintenzívebben megélni a dolgot, az igényszintje is ekkor a legmagasabb.

Persze, sok más tényező is közrejátszhat, mégis érdemes ezt is kiemelni.

2012. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy nem feltétlenül izgalmas. Nem minden érett nő szeretne óvodát berendezni az ágyában, és a "Szexualitás kezdőknek 1." kiadványt megvenni egy fiúnak ajándékba........

Félretéve a viccet: hiúsági kérdés lehet egyeseknél ( oda-vissza igaz ). Egyébként nem nagyon látok benne mást. 35-45 között a nők valóban nagyon aktívak ( vagy aktívak szeretnének lenni ) szexuális értelemben, bár ezt a saját korosztályuktól is megkaphatják. A kapuzárás még messze, szerintem ez nem befolyásolhatja a dolgot. Kis kalandvágy? Kis perverzió? És a "bárkit megkapok még most is" feeling..........

Azt hiszem, ilyesmi....

2012. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nőnek jót tesz az egójának. és hát biztos jól esik neki

ha egy 20 éves fiú érdeklődik iránta.


velem egyébként az volt hogy egy 40 éves Nő flörtölgetett velem, élvezte hogy játszadozik velem, valószínű látta rajtam, hogy nagyon tetszik nekem és szerelmes lettem a nőbe. Ezt észrevette és mielőtt elkezdtem volna neki udvarolni, lekoppintott elég durván. Nem azt mondta , hogy hé ne foglalkozz velem mert nem lehet köztünk semmi hanem éreztette velem elég durván, megbántott stb...

én persze most is szerelmes vagyok belé.

Szóval csak szórakozott velem, élvezte hogy egy fiatalabb

férfinak is tetszik.

amúgy ez a Nőci a tanárnőm volt...25 / F vagyok.

2012. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vonzalom, a fiatalabb jobban néz ki??? Ilyesmik.
2012. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!