Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék én is felnött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék én is felnött férfi?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és nem megy a csajozás. Teperek, lejárok csajozni kifejeztten sokat már 9 honapja. Nem okoz már gondot, hogy találjak egy lányt, akit aznap este öleglgessek, csokolgassak, de dugni nem dog velem, az boritékolható. És érzem, hogy valahol nagyon mélyen vagyok elrontva, ami miatt egyszerüen nem vesznek figyelembe sexuális téren. És csak várom és várom, hogy megérjek, és én is vonzó férfi legyek a nök számára. Egyre jobban aggódom.
2012. jún. 26. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23 évesen mit tudsz felmutatni? Okos vagy-e? Kidolgozott vagy-e? Elragadó stílusú vagy-e? Ha egyik sem vagy, és még a közelébe sem vagy egyiknek sem, akkor az lesz a baj.
2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet túl rámenős vagy, ha csak dugni akarsz, menj hivatásoshoz. Nem lenne jobb valakivel együtt lenni, randizgatni és mindent időben?
2012. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

diploma, bme-röl, mult héten államvizsgáztam.


saját lakás a belvárosban (keresztanyámtól örököltem)


nem vagyok buckalakó.

2012. jún. 26. 22:00
 4/15 anonim ***** válasza:

de elég beképzeltnek tűnsz, ezek alapján én még csak szóba sem állnék Veled.



Vegyél visza kicsit...

2012. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jajj, mindenki ezzel jön hogy nem állna velem szóba, valamiért mégis mindig szóbaállnak velem lányok.
2012. jún. 26. 22:03
 6/15 A kérdező kommentje:
azt hittem itt érettebb emberek fognak válaszolni
2012. jún. 26. 22:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, vannak azok a pasik, akik láttán a nőknek rögtön lecsúszik a bugyi és vannak azok, akiknél kicsit szánalmas, ahogy próbálkoznak egyéjszakás kapcsolatot. Ha nem megy hagyd, keress egy normális barátnőt.
2012. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hódítani akarj, dugni bárkivel lehet. Szerettesd meg magad. A nők legtöbbje nem dugni akar, hanem szeretni. Így vagyunk programozva. Jó dolog a diploma is, de a nők nem szoktak felizgulni tőle. A belvárosi lakást pedig ne emlegesd, mert egyből leveszi bármelyik nő, hogy...aha, dugni akar... Ne játszd meg a nagymenőt, talán megszán valamelyikük előbb-utóbb.
2012. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól lesz valaki felnőtt férfi, hogy mondjuk van-e arcszőrzete vagy nincs, vagy százkilencven centire nőtt-e vagy sem, hanem minden agyban dől el. Tudom, hogy azért előbbiek sem mellékesek, de számomra egy igazi férfi udvarias, intelligens, karizmatikus (kedvelik, meg tud szólalni közönség előtt, nem feszélyezi magát állandóan), megvéd másokat(főleg a nőket), ha szükség van rá stb. :)
2012. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te nem az a múltkori vag yakit mindig otthagytak a csajok és a végén találtál egy profit, de asse volt jó neked?
2012. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!