Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csináljam h ne csalódjak?

Hogy csináljam h ne csalódjak?

Figyelt kérdés

Van 1 srác,nagyon bejön nekem,és én is neki, ő 21 én 15,de már 7 éve ismerjük 1mást.

Az utóbbi 1 évben elkezdtünk jobban ismerkedni,tehát smároltunk,meg volt vmennyi petting is. Nagyon kívánom már,viszont még szűz vagyok...nem félek az elsőtől csak nem tudom h utána mi lesz,szexelünk és utána otthagy? Lehet h csak kihasznál,de félek h kezdek többet érezni!


2012. jún. 27. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Smaci volt, és petting, de közben nem vagytok 1 pár...ezek után kérdezed még azt h kihasznál-e?:DD ÁÁáááá dehogy.. Valószínűleg az első szex után még megfektet párszor, és viszont látásra. De ha neked ez kell, add neki a szüzességed, biztos nem bánod meg fél év múlva.
2012. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy kihasznál,neked meg semmi önbecsülésed és tartásod,nem is jártok,de már petting volt,aztán párszor aláfekszel utána dob és keres újabb kislányt akit hülyíthet.Lehetne annyi eszed,hogy nem megengeded,hogy csak úgy megfogdossanak,mégis mi mást akarna egy 21 éves egy 15 éves kislánytól,nekem még 18 évesen sem kellett volna 17-18nál fiatalabb kislány,nem hogy 20on évesen

23F

2012. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szégyen. és az még nagyobb gáz h észre sem veszed h mennyire kihasznál. nem is jártok? hát találni kellene valami normálisat esetleg, és ha szereted csakis akkor. Amúgy is korai. hagyd a f.aszra a pasit...
2012. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben távol állnék tőle amennyire lehet. Ha neki adod a szüzességed nagyon nagyon megfogod bánni pláne 15 évesen!!! Ahogy olvasom nem vagy még elég érett rá. Lehet a tested az de az eszed nem! Bocsi!
2012. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!