Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor először fekündsz le...

Amikor először fekündsz le egy fiúvalaki már nen szűz és már annyira fáj h nem tudod ki sírás nélkül a pasi hogy vigasztal meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 18:38
 1/9 teresa1111 válasza:
Ugy kell csinálnia hogy ne fájjon!
2012. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mi a kérdés?


Amikor elöször feküdsz le fiúval valaki már nem szüz?? vagy mivan?


Értem én hogy fáj, de most azt mondod, van egy fiú, lefeküdté vele, de ő má nem szűz, és ez fáj? vagy ezmiez?

2012. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelven íródott a kérdés?
2012. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem azt kérdezi hogy ha a lánynak az első alkalomkor nagyon fájna akkor a fiú hogy vigasztalná meg a lányt ha elkezdene sírni fájdalmában
2012. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fekündsz? Wow,azt hogy?

Amíg írni se tudsz,ne akarj senkivel lefeküdni.

2012. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozzám jöhetsz, én korrepetállak megvigasztallak, alkalmazkodó típus vagyok :D xD
2012. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dionsyia ***** válasza:

Jó esetben azt mondja,sajnálja és szeret és nemsokára jobb lesz.

Esetleg felajánlja, hogy addig mozdulatlanmarad, amíg hozzá nem szoksz, és amíg nem érzed késznek magad rá hogy folytassátok.

Igen, ehhez azért kell némi rutin és önuralom, ezért kell a nem szűz fiú.


Rossz esetben ezt mondja: nekem olyan jó, akkor neked is biztos az kell legyen... :) Na ekkor el lehet tanácsolni valamerre.

Ez olyan mint a férfi szülészdoki, aki mondja a vajúdó nőnek hogy ne zajongjon, nem fáj az annyira.... hehehe. Éljen az empátia.

2012. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én minden szűz lánnyal kedves és megértő vagyok, megtiszteltetés, hogy nekem adja oda a szüzességét, ezt jutalmazni kell. :)
2012. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a vígasztalás az érdekes, hanem az, hogy miképpen lehet elkerülni ezt az állapotot....

Nem árt, ha a párodnak van némi tapasztalata, mivel ebben az állapotban neked még kevés van:)

Legyen türelmes előjáték, hogy te rá tudj izgulni/hangolódni az aktusra. ha kell, használjatok valami síkosító gélt.

A "férfi" legyen óvatos, te pedig lazíts....

Nem tudom, hogyan vígasztaljon... Talán mondja azt, hogy legközelebb már nem fog fájni, vagy valami ilyesmi....

2012. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!