Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy kapcsolatban, ahol csak...

Egy kapcsolatban, ahol csak az egyik fél szűz, nem zavarja a tudat, hogy a másik már volt mással is, ő meg nem?

Figyelt kérdés
A "nem ez alapján választok" válaszokat most hagyjuk, nyilván elsőre senkire sincs ráírva, nem ez a kérdés.

2012. jún. 28. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarja,ha nem,nem tehet ellene semmit.
2012. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vagyis nem csak ha szűz, hanem ha már lefeküdtek, de a párja volt az első, aki meg már volt mással...
2012. jún. 28. 10:37
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
18 évesen még zavart volna, most 30 évesen már nem, hiszen eleve lehetetlen, hogy egy huszonéves lány még szűz legyen.
2012. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért viszonylag ritka, hogy a két fél egyszerre veszíti el a szüzességét, úgyhogy talán ezen túl lehet lendülni.
2012. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 10:40

Itt pedig eléggé megszaporodtak az ilyenek.


Én nem vagyok ilyen helyzetben, de engem rohadtul zavarna a dolog.

(Egyszer azt hittem, ez fenn áll, nagyon rossz érzés volt.)

2012. jún. 28. 10:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Huszonéves lány vagyok, nem rég vesztettem el a szüzességem, de pont jó, h. a párom tapasztaltabb, mert ő legalább tudja mit hogyan kell csinálni pl. az ágyban. Tud tanítgatni. Az elején zavart picit, h. ő azért nem szűz lányokhoz van szokva, és h. vajon én biztos, h. mindent jól csinálok-e v. sem. De ez már nem zavar, megbeszéltük a dolgokat, és őt sem zavarja. Már az ismerkedésünk elején tudta ezt, szóval ha annyira zavarta volna, akkor össze sem jött volna velem szerintem.
2012. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart. Sőt, örültem neki, hogy legalább az egyikünk tudja mit kell csinálni. :)

27N

2012. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz, ha az embert a múltja miatt b.szogatják.

Engem nem zavar, hogy a barátom volt előttem mással is, legalább tudja, hogy mi merre hány méter. Ráadásul nem leszek féltékeny a múltjára, minek... értékes ember veszítenék.

2012. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Engem azért zavar, mert tudom, hogy nem a két szép szememért jönnének velem össze. Ha ismerkedni próbálnak velem én hárítok, mert félek a következményektől. 18 éves vagyok és szűz. 1000+1 alkalommal elveszthettem volna, de én szerelemből szerettem volna, és ez még mindig fenn áll. Viszont a korombeliek és az idősebbek sem mennek rá annyira az érzelmi témára, össze jönnek dugnak egy jót és kiderül hogyan tovább. Nekem meg ez nem fekszik több szempontból sem.

Ha össze jönnék valakivel, akkor is váratnám legalább 3-4 hónapig. Csak, hogy elmúljon a félelmem és biztonságban érezhessem magam. Na meg addigra már csak kialakul a szerelem - saját részről-, így lenne csak értelme az egésznek.

Általában pedig azok a fiúk tetszenek akik nem néznek ki jól még is döglenek utánuk a lányok. Vajon Kivel fog az egyén össze jönni, 1 olyannal akire hónapokat kell várnia, vagy egy olyannal akit már a 2. napon meghúzhat...

2012. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nem szexeltem még mással de a pasimnak volt több barátnője is és zavar kicsit de nem izgat mert akikkel együtt volt...enyhén gázul néznek ki hozzám képest ugyh nem vok féltékeny...
2012. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!