Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehet a gatlasossagot,...

Hogyan lehet a gatlasossagot, felenkseget lekuzdeni? Hogy erjem el, hogy a szuzessegem tenye ne zavarjon ennyire?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 26 eves fiu vagyok es meg nem volt soha baratnom, szuz vagyok.


Sajnos tisztaban vagyok vele, erzekelem, hogy nincs rendben a kisugarzasom, gatlasos, felenk es szegyellos vagyok a hetkoznapokban is, szinte sugarzom magambol, hogy meg szuz vagyok. Igy a legegyszerubb hetkoznapi szituaciokban (akarmilyen ugyintezes, vagy allaskereses, interjuk, telefonos megbeszelesek) is nagyon bizonytalannak, esetlennek, ugyetlennek erzem magam es ezt sugarzom kifele.


Hogyan erosodhetnek meg egy picit, hogy lehetnek magabiztosabb es talpraesettebb? Nagyon zavar, hogy ennyire gatlasosnak es bizonytalannak erzem magam, szeretnek ferfiasabban, hatarozottabban viselkedni, hisz 26 evesen mar boven itt lenne ennek az ideje...


Van otletetek, hogy hogyan lehetne fejlesztgetni, megerositeni magam?


Elore is koszonom a valaszokat es elnezest az ekezetek hianya miatt!


2012. júl. 2. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is 'beszélgess önmagaddal'! Nem baj ha még szűz vagy, ez ne legyen zavaró tényező számodra, ne gondolkozz ezen! Alakíts ki egy erős személyiséget, pl vegyél új ruhákat, változtass stílust :)

Gondolj arra h van akinek sokkal rosszabb az élete (pl rákos gyerekek) és mégis tudnak élni!

2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én tudom mi fog megvigasztalni! Én majd 3 évvel vagyok idősebb és ugyanebben a cipőben járok. Szóval van nálad szerencsétlenebb is. :) És ezzel nem azt mondom, hogy te az vagy. Inkább, hogy ne add fel! :] Sok sikert bajtárs! :]
2012. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Prosti.
2012. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haver... nem vagyok egyedül? Üdv a klubban...

Fogalmam sincs mit csinálj, mivel ahhoz sincs, h nekem mit kéne... Én már lassan nem látok más megoldást, mint amit az előttem szóló javasolt.

Remélem neked sikerül megváltozni, az írásod alapján még nem vagy annyira elkeseredve, mint én.

Hajrá!

26/F

2012. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elkeresedve nem annyira vagyok, inkabb azt mondanam, hogy kicsit duhos vagyok magamra, mert olyan kis benanak, ugyetlennek, hatarozatlannak erzem magam, es ezt sugarzom kifele magamrol, ahelyett, hogy emelt fovel, magabiztosan, celtudatosan probalnek tevekenykedni a hetkoznapokban.


Nem erzem ugy, hogy ha lefekudnek egy prostival, akkor hirtelen megvaltozna minden... inkabb valahogy a magabiztossagon, talpraesettsegen kellene fejlesztenem picit, de nem igazan tudom, mit tehetnek.

2012. júl. 2. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos akarsz lenni, akkor picit változtass a külsődön, új ruhák, gyúrás, menj fodrászhoz, újíts be:) Egy próbát megér!
2012. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jobb, ha elmész egy lakásos prostihoz. Hidd el nekem, tudom mit beszélek. Én is ilyen voltam, csak annyi különbséggel, hogy időben észhez kaptam és 21 évesen elmentem egyhez. Utána bulizni kezdtem ezerrel és részegen máris lekaptam két csajt is rövid időn belül. Igaz nem jöttek be külsőre, de legalább már csókszűz sem vagyok. :D
2012. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!