Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal már 8 hónapja...

A barátommal már 8 hónapja együtt vagyunk . Nagyon szeretjük egymást és ez látszik is azon ahogyan bánunk egymással.! Megtegyem? A többi. ->

Figyelt kérdés
Megtörténhetett volna a dolog de nem történt meg... Amikor vele vagyok alig bírok magammal. és mivel szeretjük egymást akarjuk is ezt a dolgot. Mi lenne a helyes?

2012. júl. 17. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ezt érzed, hogy készen állsz-e arra, hogy vele legyél ,,úgy is,, ....

ezt más nem tudja megmondani, hogy helyes-e vagy sem ..!

Ha készen állsz rá, úgy is megteszed, de ha kételyeid vannak, akkor nem!

19/L

2012. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
csak igazából, az a gond.. hogy avval a dologgal akarja hogy mielött elsül kihúzza.. és nem akar védekezni. nem akar gumit húzni.. fogamzás gátló jó lenne csak nem biztos hogy kiadják-e nekem. Mivel 18 alatt vagyok..
2012. júl. 17. 18:18
 3/21 anonim ***** válasza:
Nyolc hónap óta bírja a barátod,az azért már komoly .Igazi birkatürelme van,bocsi nem leszólás,én elég öreg vagyok,de amiket itt fiatalok írkálnak,hát minden elismerésem a tietek.
2012. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönjük. De nekünk nem ez a cél. :) Az a lényeg hogy szeretjük egymást :)
2012. júl. 17. 18:26
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy 18 alatt vagy még kiadják a fogamzásgátlót, csak kérdés, hogy mennyivel vagy kisebb 18-nál. Még én sem vagyok annyi, de elmentem az orvoshoz, felírta és kiváltottam. Nem nagy dolog. Viszont 2 hét kell, hogy ez az egész fog.gátlós mizéria lemenjen, mert elmész az orvoshoz (nőgyógyász), elküld vérvételre, a papaírral visszamész, felírja, elmész a patikába, és a menstuációd első napjától kell szedned az első levéllel, de a betegtájékoztatóban benne van.
2012. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen védekezzetek, anélkül ne tegyétek meg. Hány éves vagy? 18 alatt is kiadnak fogamzásgátlót. Menj el anyukáddal nőgyógyászhoz, ha egyedül nem mersz.

DE ilyen fiatalon mindenképp azt javaslom, hogy inkább óvszerrel védekezzetek. De inkább a tabletta, mint a semmi...

2012. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlót simán felírja az orvos 18 éven aluliaknak! Elmész egy nőgyógyászhoz / tininőgyógyászhoz és ő felírja neked. Kiváltod és kész:)

Így azért biztonságosabb lenne:)

2012. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Pár dologra figyelj oda, ill. tisztázátok le:


- a szex felelősség. Ebből baba lehet, akkor is ha védekeztek. Tehát a szexel bevállaljátok ezt is. Aki nem akar gyereket az nem szexel.

- Így a fentiek tudatában megbeszélném a barátommal, hogy mi lesz, ha teherbe esek. És nem akkor kezdünk el kapkodni mikor már baj van

- rendesen védekezünk, ámbár nincs 100%-os fogamzás gátlás, de az nem jelenti azt, hogy az esélyeket nem lehet csökkenteni.

- utána olvasnék az emberi szaporodásnak a biológia könyv azonos című fejezetében. És ilyen kérdésekre csuklóból tüzeled a választ: Mi a sárgatest hormon? Mikor van ovuláció? Meddig életképes egy spermium kilövellés után? Orális szexel is teherbe lehet-e esni?

Ezek azért fontosak, mert ha tudod mi zajlik ,akkor tudod megfelelően kezelni a dolgokat.

- mivel már fokozottan ki leszel téve a fertőzéseknek, így évenként el kell járnod szűrésre, már csak azért is mert a szexuális életet élő nők, akik még nem szültek gyereket nagyobb arányban kapnak méhnyakrákot és azt érdemes időben felismerni.


Tabit kapsz 18 év alatt is, de ezt beszéld meg a nőgyógyásszal, ennek ellenére kell kiegészítő védekezés, ami gumit jelent. Ha a barátod ennyire apa akar lenni, akkor nyugodtan dugdozza csak a farkát beléd.

2012. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Édesanyám biztos nem vinne el nőgyógyászhoz, nem nagyon biztatna erre a döntésre mert félt.. De halottam hogy vény nélkül kiadják ha kérem a gyógyszertárba..

Kérdésre válaszolva 15 vagyok.

2012. júl. 17. 18:33
 10/21 anonim ***** válasza:

Rosszul hallottad. Menj el nőgyógyászhoz, megvizsgál és felírja a neked legmegfelelőbbet.


A megszakítás pedig nem védekezés.

2012. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!