Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem vajon a szüzesség...

Elvesztettem vajon a szüzességem? További információ odalent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal ma először feküdtünk le. Nagyon fájt a behatolás, azt hittem meghalok, a fájdalomtól még sírtam is de a barátom nyugtatott folyamatosan.

A kérdésem: mivel nem véreztem, csak nagyon fájt a hasam, vajon átszakadt a szűzhártyám? Még most is, órákkal a dolog után is érzem, hogy fáj a hasam nagyon, és "ott lent" is. Nem vagyok benne biztos, hogy túlestem-e rajta.

Normális válaszokat légyszives.

Köszi :)



2012. júl. 17. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
El
2012. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A szüzességed elveszteted, de a szűzhártyád nem szakadt át szerintem. A kettőt ne keverd.
2012. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi :D igazán tartalmas válasz, de biztos tapasztalt vagy e téren, ezért megelégedek ennyivel :D esetleg ha más is megosztaná velem, amit gondol, szívesen venném
2012. júl. 17. 21:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor azt kérdezem, hogy átszakadt e? :)
2012. júl. 17. 21:50
 5/14 anonim válasza:
Szűzhártya olykor előbb átszakad, mint ahogy elvesztenéd a szüzességed. Nekem épp egy tesi óra közepén szakadt át és rá 3 évre vesztettem el a szüzességem.
2012. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyiból gondolom, hogy nem szakadt át, hogy azt hittem eljött a halálom, amikor csináltuk. Iszonyatosan fájt
2012. júl. 17. 21:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Az csak azért volt mert iszonyat béna lehet a csávód az ágyban.
2012. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elég kezdők vagyunk mindketten, mit várjak szegénytől?
2012. júl. 17. 22:08
 9/14 Dionsyia ***** válasza:

Szia,


lehet hogy a szűzhártya nem is szakad csak tágul, lehet hogy már elszakadt, de a hüvelyi túlérzékenység az sajna fennáll, mert nem volt kellő előkészítés. Előjátékkal kellene kezdeni, és a következő alkalommal először próbáljátok ujjal a bejutást, és használjatok hozzá valami természesen olajat, pl. mandulaolaj. (ha folytatjátok és óvszert is használtok majd akkor inkább síkosítót)

2012. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dionsyia ***** válasza:
Igen, túlestél az elsőn, de a fentieket próbáld meg, ha nem akarod a másodikat is fájdalmasnak, mert ennek nem kell annak lennie.
2012. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!